Blisko sensacji

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Blisko sensacji Siatkówka sochaczew

W niedzielę odbyła się czwarta kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Już pierwszy mecz dostarczył sporo emocji. Grający w piątkę Teresin urwał seta sochaczewskiemu Volleyowi. Jednak, to drugi mecz rozgrzał do czerwoności nieliczną widownię.

Słabo jak na razie spisujący się Most mocno postawił się liderom z Babic. Pierwszy set dla siatkarzy z Wyszogrodu. W drugim po zaciętym boju wygrywają liderzy. Trzeci set prawie bez walki natomiast w czwartym na przewagi wygrywa Most i mamy tie-braka. Ekipa z Wyszogrodu prowadzi w nim 14:12. Nie potrafi wykorzystać dwóch piłek meczowych i ostatecznie przegrywa. Szkoda. Niespodzianki w lidze są bardzo wskazane.

Jednak tak naprawdę zęby sobie ostrzyłem na mecz Płocka z Bulkowem. Zawiodłem się trochę. Pierwszego seta Płock oddał bez walki. W drugim emocji było sporo. Płock powoli łapał rytm gry i po walce wygrał. Dwa kolejne sety to gra pod dyktando młodych siatkarzy z Płocka, którzy zasłużenie wygrali 3:1. W ostatnim spotkaniu też było sporo emocji gdyż Piast Feliksów mocno postawił się Wolnym Elektronom. Przy większym skupieniu możliwe było nawet zwycięstwo naszej drużyny. Szansa nie została wykorzystana.

Wyniki IV kolejki

Volley Sochaczew – Teresin 3:1 (25-21, 23-25, 25-17, 25-15)

Volley: Andrzej Koźbiał, Krzysztof Rąg (najlepszy siatkarz meczu), Tomasz Walczewski, Krzysztof Mamcarz, Robert Gajda, Jacek Raczkowski, Damian Rąg, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski,

Teresin: Karol Sapigórski, Krystian Woźnicki, Roland Zakrzewski, Robert Woźniak, Maciej Wójcik

UKS Siatkarz Nowe Babice – SRS Most Wyszogród 3:2 (21-25, 26-24, 25-19, 26-28, 17-15)

Siatkarz: Marcin Jakubowski (najlepszy siatkarz meczu), Karol Rusak, Kamil Rusak, Piotr Łuczak, Mikołaj Gojdź, Michał Grzeszkowski, Krzysztof Ostapski, Przemysław Szmyd

Most: Grzegorz Kozak, Tomasz Rogoziński, Marek Nowak, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Emil Jasiński, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła, Łukasz Lewandowski

Volley Team Płock – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:1 (16-25, 25-23, 25-20, 25-22)

VT Płock: Damian Mielczarek, Przemysław Kowalski, Patryk Jóźwiak, Piotr Domański (najlepszy siatkarz meczu), Jarosław Sulkowski, Patryk Szulecki, Adam Hejcelman

Zjednoczeni: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Mateusz Raczyński, Daniel Kopycki, Patryk Gmurczyk, Dominik Chojnacki, Mateusz Koźniewski, Marek Trembiński, Daniel Bigos, Piotr Grabarski

Wolne Elektrony – KS Piast Feliksów 3:1 (25-19, 25-23, 22-25, 25-23)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Szymon Mikołajczyk, Kamil Ziółkowski, Damian Szachowicz (najlepszy siatkarz meczu), Maciej Kenig, Michał Kiełbasa

Piast: Piotr Ostrowski, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Mateusz Koperski, Artur Rokicki, Adam Wiśniewski, Łukasz Ostrowski, Grzegorz Podenas, Mateusz Ostrowski