BLIŻEJ KINA - Projekt

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: BLIŻEJ KINA - Projekt Film, fotografia sochaczew

Większość z nas lubi oglądać filmy. A czy ktoś z Was chciałby poznać tajniki filmowego rzemiosła? A może ktoś z Was marzył kiedyś o nagraniu własnego filmu? Dzięki nowemu projektowi Teresińskiego Ośrodka Kultury już niedługo będzie to możliwe!

Projekt „Bliżej kina” opiera się na realizacji sześciu bezpłatnych szkoleń z zakresu sztuki filmowej, w których weźmie udział grupa 50 zgłoszonych ochotników. Uczestnicy projektu w wyniku szkoleń zrealizują własne etiudy filmowe, które zostaną zaprezentowane podczas imprezy finałowej. Filmy wezmą udział w konkursie, w którym jurorzy ocenią realizacje i wręczą nagrody najlepszym ich zdaniem dziełom. Po zakończeniu projektu filmy będą udostępnione w internecie.

Projekt skierowany jest do mieszkańców gmin Teresin, Nowa Sucha, Baranów i Rybno.
W szkoleniach mogą wziąć osoby powyżej 12 r.ż. Nie wymagane jest żadne doświadczenie filmowe!

Do 10 września czekamy na zgłoszenia grup od dwóch do dziesięciu osób, które zdecydują się na udział w szkoleniach i nagranie własnego filmu. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Teresińskiego 
Ośrodka Kultury (osobiście lub listownie) albo przesłać na adres kasia@tok.art.pl do 10 września.

W załączniku znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące projektu, a także dokumenty do wypełnienia.

Operacja pn. „Bliżej kina” mająca na celu realizację projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania Ziemia Chełmońskiego pn. „Aktywnie z LGD” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach na operacji w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Ziemia Chełmońskiego.


 0
Oceń
(0 głosów)

 Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy