Bogumił Czubacki: popieram Marka Gołkowskiego

/ 45 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bogumił Czubacki: popieram Marka Gołkowskiego Wybory samorządowe 2018 sochaczew

W najbliższych Wyborach Samorządowych o stanowisko burmistrza będzie ubiegać się trzech kandydatów. Mieszkańcy Sochaczewa zdecydują kto będzie gospodarzem naszego miasta i kto będzie troszczyć się o nas mieszkańców przez najbliższe 5 lat. Pełniłem funkcję burmistrza przez dwie kadencje - 8 lat. Doskonale znam rolę i obowiązki jakie spoczywają na włodarzu miasta. Obserwuję również na bieżąco co dzieje się w naszym mieście i oceniam to bardzo źle. O konieczności zmiany na tym stanowisku przemawiają fakty. Bardzo istotnym czynnikiem w samorządzie jest budżet miasta, czyli umiejętne i rozsądne planowanie oraz wydawanie środków finansowych. Obecny burmistrz doprowadził do rekordowego zadłużenia Sochaczewa na 45 mln. zł., a naszym obywatelskim obowiązkiem jest temu zapobiec, powiedzieć stop! A najlepiej doprowadzić do zmiany gospodarza miasta. Wybrać nowego, bardziej rozważnego człowieka ze świeżym spojrzeniem, który zatrzyma w końcu to niefrasobliwe wydawanie pieniędzy. W innym przypadku nie tylko my będziemy spłacać zadłużenie miasta, dosięgnie to również nasze dzieci. Uważam, że Marek Gołkowski jest kandydatem, który ma świeży, dobry pomysł na zatrzymanie tej machiny, a także ciekawy i realny program rozwoju Sochaczewa. Jest osobą o niekwestionowanym życiorysie. Posiada wiele cech, które predysponują go do pełnienia tej funkcji. Jest rodowitym Sochaczewianinem. Pierwsze doświadczenie samorządowe zdobył pełniąc funkcję v-ce przewodniczącego Rady Miasta Sochaczewa. Posiada doświadczenie w polskiej dyplomacji oraz liczne zagraniczne kontakty biznesowe, które zaowocowały m.in. sprowadzeniem do Sochaczewa włoskiej firmy gazowej.

Dzięki aktywnemu działaniu Marka Gołkowskiego i mojej dalszej współpracy – burmistrza Miasta Sochaczewa, osiągnęliśmy wspólny sukces. Do Sochaczewa doprowadzono długo oczekiwany gaz ziemny Zapalenie symbolicznego znicza na tę okoliczność odbyło się we wrześniu 2009 roku.

Popieram kandydata Marka Gołkowskiego na stanowisko burmistrza Sochaczewa. Jestem przekonany, że będzie dobrym gospodarzem naszego miasta. Uważam, że jego propozycje zmian przyczynią się do naprawy obecnej sytuacji, co przełoży się na rozwój Sochaczewa i poprawę warunków życia mieszkańców.


Zagłosujmy na Marka Gołkowskiego!

Z poważaniem: Bogumił Czubacki


P.S.

Mieszkańcy często pytają mnie, dlaczego nie startuję ponownie na burmistrza.

Uważam, że wiek rządzi się swoimi prawami i tym razem postanowiłem udzielić swojego poparcia osobie młodszej, o świeżym spojrzeniu na sprawy miasta, z ciekawymi pomysłami na jego zarządzanie. Natomiast swoje bardzo duże doświadczenie samorządowe, wiedzę i dyspozycyjność chcę nadal wykorzystywać do działań na rzecz mieszkańców miasta i powiatu – jako radny Rady Powiatu. Jeśli Pan Marek Gołkowski zdobędzie Państwa zaufanie i zostanie Burmistrzem Sochaczewa, będę mu służył pomocą i swoim doświadczeniem.

 

 4
Oceń
(8 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (45)

linulinu
-3
To się narobiło... cóż, łzy napłynęły do moich oczu.Nie jestem fanem Osieckiego, ale ktoś z Urzędu Miasta ostatnio mi powiedział, że to jedyny Burmistrz, który nie zrobił żadnych czystek po poprzednikach, jak wszedł do Urzędu. Czubacki - Lepiej o tym panu zapomnieć !

Bał bym się takiego poparcia p. Gołkowki, bynajmniej dało mi to, dużo do myslenia. (2018-10-10 08:42)
jerzyk2205jerzyk2205
+2
@linu

Cóż za łzawa bajeczka o dobrym burmistrzu Osieckim. Panie linu, ktoś z Urzędu zakpił sobie z Pana. Takich czystek wśród kompetentnych i doświadczonych w administracji samorządowej osób na stanowiskach kierowniczych oraz wśród pracowników w magistracie, jakich dokonał p.Osiecki, wcześniej nie było. Wszystkie zgłoszone przypadki Sąd Pracy rozstrzygał na korzyść zwalnianych, koszty odszkodowań poniósł budżet miejski. Wakujące stanowiska zajęli tzw. swoi z koalicji rządzącej, a zatrudnienie w Urzędzie Miejskim do dzisiaj wzrosło o prawie 1/3 stanu z 2010 roku. Niech Pan poczyta o tzw. TKM. (2018-10-10 09:45)
NovJanNovJan
+4
Ciekaw jestem kogo w razie wygranych wyborów pan Gołkowski zaprosi na funkcje v-ce , panie Jerzy może pan juz wie?

znając życie zaraz pan da wymijająca odpowiedz:) (2018-10-10 09:59)
linulinu
0
@jerzyk2205

jesli był by pan "szczegółowy" w swoim czytaniu postów, a nie dmuchał pod publiczkę wyborczą, to by pan wiedział, że nie jestem fanem Osieckiego i nie takie ten post miał nieść przesłanie.

Napisałem to, co mi ktoś mówi i jak to porównywano z czasem Czubackiego. Nie jest to wyznacznik zapewne stanu fatycznego, ale zapewne zaraz mnie pan oświeci odpowiednimi linkami ?. Reszta, to kiełbasa wyborcza. (2018-10-10 12:36)
zabczynski227zabczynski227
+3
Linu zgadzam się ,że nie jesteś fanem Osieckiego i to widać po Twoich postach. Chcę Ci jednak powiedzieć , że normalnie przekazujący Ci te informacje najzwyczajniej w świecie Cię okłamał . Osiecki dokonał wielu czystek , a tam gdzie nie mógł , bo prawo pracy chroniło te osoby poprzenosił je na niższe stanowiska . Proponuję zapoznać się ile spraw przeciwko Osieckiemu jest - było w sądzie pracy . Wtedy będziesz miał pełen obraz problemu. (2018-10-10 14:03)
dragon36dragon36
0
nikogo nie zwolnił a czemu?to ciekawe (2018-10-10 14:51)
zborazbora
-2
Widzę, że opozycja przyjmuje strategię "kłamstwo powtarzane wiele razy stanie się prawdą", lecz z matematyką Państwo nie wygracie. W 2010 roku, gdy burmistrz Piotr Osiecki obejmował urząd, zadłużenie miasta wynosiło 34 mln zł, przy dochodach 84,2 mln (40,5% budżetu). W 2018 roku, w którym miasto ma dochody 176 mln zł, zadłużenie, owszem wynosi 45 mln (25,6% budżetu). Nie trzeba być księgowym żeby widzieć, że odsetek długu spadł, bo to jest istotne, a nie kwota zadłużenia. Wynika z tego, że burmistrz, przeciwnie niż jest mu to zarzucace, oddłużył, a nie zadłużył miasto. (2018-10-10 14:58)
kolo6kolo6
-3
Panie Jerzyk, mierzi mnie to podszywanie się pod innych i dziwi, że ktoś w ogóle wchodzi w taki układ. Wiemy jak jest z panem w Płońsku, jeśli ktoś nie wie, niech się zorientuje, cóż pozostalo, walczyć, a 21.10 jest dla Pana być albo nie być.A co do poparcia p.Gołkowskiego przez pana Czubsckiego to mnie nie dziwi, ale zdjęcie z panem Buczyńskim i jego poparcie to strzał w kolano. I jeśli chodzi o Osieckiego to proszę nie oczerniać, dla wyborców najbardziej liczy się konkret, a Wy bazujecie na oczernianiu innych, konkretów w ogóle. Jeśli chodzi o zwolnienia w UM to nie dość że zostawił osoby mu nieprzychylne (Wasze) to jeszcze swoją pracą sprawił, że zmienili zdanie i są teraz za Osieckim i chyba to tak boli. (2018-10-10 15:18)
adam11111adam11111
-3
Boguś po co ci to. Cenili ciebie mieszkańcy, życzyłem ci sukcesu wyborczego, teraz tracisz twarz, jestem przekonany, że głosów nie dostaniesz tyle, żeby wyautować jeżyka, który znowu tobą zmanipulował i na pewno teraz ciebie opyka.. poparcie bez sensu takie jest moje zdanie. Poza tym myślę, że starciłeś zaufanie wielu mieszkańców (2018-10-10 17:27)
zalewskizalewski
-4
Panie Gołkowski czy nie wstyd Panu stać w towarzystwie kłamcy. Bo takkm jest Pan Czubacki, pisząc o tym, że to burmistrz Osiecki rzekomo doprowadził do zadłużenia miasta na kwotę 45 mln. Sęk w tym, że 34 mln przejąl po Panu Czubackim i poprzednikach. Stawiam pytanie Panu Żelichowskiemu, bo to On zapewne pisze te listy poparcia, czy wcześniejszy list kandydata Pana Gołkowskiego (też zawierający  to kłamstwo) do mieszkańców. O ILE ZWIĘKSZYŁO SIĘ ZADŁUŻENIE MIASTA W CZASIE DWÓCH KADENCJI BOGUMIŁA CZUBACKIEGO (stan początkowy i końcowy) I O ILE ZWIĘKSZYŁO SÌE TO ZADŁUŻENIE ZA BURMISTRZA OSIECKIEGO (to już da się policzyć na podstawie danych Zbory). PROSZĘ PODAĆ TWARDE DANE. NIE KŁAMAĆ, NIE KRĘCIĆ, PROSZĘ PODAĆ LICZBY. TYLKO TYLE I AŹ TYLE. 

CZEKAM PANIE ŻELICHOWSKI. PYTAM PANA BO WIADOMO, ŻE TO PAN STEROWAŁ BOGUMIŁEM CZUBACKIM, A TERAZ STERUJE PAN PANEM GOŁKOWSKIM.  (2018-10-11 03:13)
adam11111adam11111
-4
Nareszcie rozsądny i prawdziwy głos. Zalewski całkowicie się z Toba zgadzam. Gdybym ja to napiosał natychmiast"wybitny samorzadowiec"by podniósł larum, populizm, nieprawda, brak merytoryki.... a ty napisałeś fakty niech sie dp tego merytorycznie odniosą. Co na to jeżyku? POWIEM TAK, W NAWIAZANIU DO ZALEWSKIEGO - TERAZ JEST SAMODZIELNY BURMISTRZ - KIEDYŚ BYŁ NADBURMISTRZ BO BURMISTRZ BYŁ TYLKO TEORETYCZNIE. (2018-10-11 07:45)
RouterRouter
0
taraz sie zacznie obgadywanie,lecz ludzie sami wiedzą i rozum mają. (2018-10-11 09:25)
DystopiaDystopia
+5
Już wolę żeby coś do powiedzenia w mieście miał Żelichowski, który co prawda nie jest z mojej bajki, ale jest starym samorządowcem, niz PiSowcy politycy Małecki... Morawiecki... Kaczyński... - bo przecież to oni RZĄDZĄ OSIECKIM, co nie? :D(2018-10-11 09:44)
binkobinko
+4
  (2018-10-11 09:58)
zalewskizalewski
-3
No i co? Cisza. Czekam na odpowiedź. Proszę podać liczby Panie Żelichowski (2018-10-11 12:47)
kolo6kolo6
-3
binko, jak to jest przyjeżdza premioer, a Burmistrz ma powiedziec, sorry to nie moja bajka, ja jestem bezpartyjny. No weź człowieku się zastanów, premier jest, czy się go lubi czy nie to trzeba go przyjąć (2018-10-11 16:25)
binkobinko
+1
kolo6 oczywicie miałbyś rację gdyby nie kilka szczegółów. Wizyta nie była oficjalną wizytą głowy rządu, a zwyczajnym wiecem politycznym z transparentami PiS w tle. "Premier" vel "Mateuszek kłamczuszek" udzielił publicznego poprarcia politycznego w imieniu swoim i PiS burmistrzowi Osieckiemu i zachęcił do głoswania na niego w nadchodzacych wyborach. A jeszcze ciekawostka - na starostę (który jak wiemy nie jest wybierany w wyborach powszechnych!) wskazał obecną na wiecu Jolantę Gontę.P.S. Na bannerach wyborczych jest adontacja o poprarciu rzez PiS ale bardzo nieśmiała. Pan Osiecki chcialby chyba na dwa fronty, ale to różnie wychodzi (2018-10-11 17:44)
jerzyk2205jerzyk2205
+1
@zbora

Pani Magdaleno, miałem przyjemność zamienić z Panią kilka zdań i jako doświadczony samorządowiec uważam Panią za pespektywiczną postać samorządową. Proszę jednak nie bronić sytuacji w której dochody rzutują na procenty, a nie na miliony. Ok, rozumiem, że broni Pani też siebie, wszak radni nie oponowali. Do oddania jest 45,2 milionów złotych, a nie 25,6 %. Miasto ma w 2018 roku wysokie dochody, ale jeśli prognoza finansowa budżetu miasta z WPF na następny rok się sprawdzi, to wskaźnik procentowy natychmiast poszybuje w górę. I co z tego?Dług burmistrza Osieckiego wzrósł o 12 milionów złotych, tj. o 35%!!! Nie ma sensu odwoływanie się do lat wcześniejszych, bo faktem jest dzisiejszy dług miasta i co dały p.Osieckiemu obligacje. Na załączonym wykresie obrazującym spłaty długu na przestrzeni lat zielony obszar to zamiast spłat, pieniądze na czarowanie mieszkańców dobrostanem miasta. Czerwony obszar wykresu to wielkość obciążeń dla następnych włodarzy i budżetu miasta. Proszę się temu dobrze przyjrzeć, to czyste fakty z dokumentów finansowych Sochaczewa. (2018-10-11 18:55)
jerzyk2205jerzyk2205
0
@zbora

Jeśli komuś zależy na analizowaniu sytuacji finansowej poprzedniego burmistrza, to proszę uwzględnić pieniądze na wykresie oznaczone kolorem czerwonym. To pieniądze, których miasto nie potrzebowało. Potrzebował ich ZWiK, aby zwiększyć swój kapitał zakładowy i mieć potencjał do realizacji inwestycji kanalizacyjnej za ponad 100 mln zł pozyskanych z UE!!! Burmistrz przez 3 lata przekazał do Spółki 10,7 mln zł. Innymi słowy budżet miasta wziął dla ZWiK kredyt. Proszę też nie zapomnieć, że nie kto inny jak poprzedni burmistrz spłacił do NFOŚiGW prawie15 mln zł kredytu na uciepłownienie miasta, zaciągniętego w początkch 2000 roku. Rzetelna dyskusja opiera się na faktach. (2018-10-11 19:15)
jerzyk2205jerzyk2205
0
@zbora

Chodzi o ten wykres:

(2018-10-11 19:25)
zalewskizalewski
0
Panie Żelichowski proszę podać twarde liczby, nie czarować. Liczby. Niech Pan przestanie manipulować. Liczby, o które prosiłem. Trudne? Niech Pan przestanie kłamać. A może by Pan powiedział na co zostały w 80% przeznaczone obligacje, bo znów Pan kłamie w tej sprawie. Pytanie na jaki cel zostały przeznaczone obligacje?

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź, ale sam zaczynam liczyć, bo coś czuje od Pana się nie dowiem. (2018-10-11 21:45)
zalewskizalewski
0
Nie chodzi o ten wykres (2018-10-11 22:41)
zalewskizalewski
0
I przede wszystkim o ten wykres Panie Żelichowski. Proponuję, by Pan już zamilknął na wieki (2018-10-11 22:42)
zalewskizalewski
-1
A tak w ogólę, to jakoś dziwnie moje komentarze tu giną, mam nadzieję, że to jakiś techniczny błąd (2018-10-11 22:44)
zalewskizalewski
0
MAM KOLEJNE WAŻNE PYTANIE DO PANA ŻELICHOWSKIEGONA JAKĄ KWOTĘ W OSTATNICH LATACH MIASTO PŁOŃSK, GDZIE OBECNIE JEST PAN DORADCĄ BURMISTRZA, WYEMITOWAŁO OBLIGACJE.BO EMITOWAŁO PRAWDA? (2018-10-11 22:49)
zalewskizalewski
0
A tutaj na jasnym wykresie to, o czym pisała Zbora. Żadnego kręcenia. Widać, jak na dłoni, że Pan Żelichowski, a za nim Pan Gołkowski i Pan Czubacki kłamią pisząc, że to burmistrz Osiecki odpowiada za zadłużenie miasta na kwotę 45 mln. Nota bene to żaden problem. Każdy z nas ma kredyty, ważne czy stać nas na ich spłatę. Miasto stać na te obligacje. Zresztą jakieś 60-70% z nich (sprawdzę, podam twarde dane) zostało przeznaczone na spłatę kredytów po panu Żelichowskim. Obligacje są tańsze i lepsze od kredytów. Burmistrz Osiecki miał odwagę podjąć decyzję o ich emisji. Natychmiast, gdy ta decyzja została podjęta Pan Żelichowski wspólnie z Panem Ciurą (była taka koalicja w poprzedniej kadencji, o niej też niebawem, bo tego nie można zapomnieć) i ich ludzie zaczęli oszukiwać ludzi, że te obligacje to nowe zadłużenie miasta, a to była głównie zamiana. Starych drogich, złych długów, na lepsze, tańsze i wygodniejsze obligacje. Taka jest prawda o tym zadłużeniu. Reszta to manipulacje i kłamstwa. Poniżej wykres - zobowiązania miasta w stosunku do wydatków. Od razu widać, że miasto stać na te obligacje. Duuuuużo bardziej niż za czasów duetu Żelichowski/Czubacki (kolejność nieprzypadkowa) (2018-10-11 23:02)
zalewskizalewski
0
Może teraz się uda (2018-10-11 23:03)
stawik12stawik12
+1
Jednego nie rozumiem , Pan Osiecki mam takie wrażenie , że cały czas w swoich wypowiedziach pomija poparcie Pisu jakie dostał od pinokio w tych wyborach . Pan Osiecki z jednej strony bardzo boi się jak diabeł święconej wody , aby broń boże ktoś nie kojarzył go z PiSem , z drugiej zaś strony żebrze o poparcie tej partii . To prawdziwa twarz obecnego burmistrza . Na banerach Osieckiego jest o poparciu przez PiS , ale takimi mini literkami , że aż trudno to odczytać . Chyba to najmniejsza trzcionka jaka była w drukarni. Co Pan na to Panie pośle , przecież to Pana partia , wręcz ośmieszona przez właściciela baneru. . Zadziwia mnie również i to , że na dzień dzisiejszy ( mam nadzieję ,że ulegnie to zmianie za rok ) rządząca partia nie ma siły wystawić do wyborów samorządowych swojego kandydata na burmistrza . Czyżby bano się kompromitacji? myślę ,że jest największa porażka PiS w Naszym mieście. (2018-10-11 23:03)
operatoroperator
0
Wreszcie ktos na esochaczew pisze konkretnie. Popieram Zalewskiego. Panie Jerzy liczby a nie wykresy i procenty bo tak gdybac mozna do usr..j. A co jak wplywy sie zwieksza to i procent zmaleje takiej hipotezy Pan nie bierze pod uwage? Mala szansa ale zawsze jest. Konkretne liczby matematyka nie klamie. Ale po co lepiej wstawiac swoje slupki i manipulowac. Co do Plonska to racja tutaj krzyk ze Sochaczew sie zadluza a w Plonsku jak dobrze kojarze obligacje na ile Panie Jerzy 30 milonow przez ostatnie 4 lata? W Sochaczewie obligacje bee ale w Plonsku wszystko ok bo tam na wazne inwestycje. Smiech na sali (2018-10-11 23:05)
zalewskizalewski
-1
Stawiku drogi, trochę nie na temat ten post. Tu piszemy o kłamstwach i manipulacjach Pana Żelichowskiego, Pana Czubackiego i nad czym ubolewam Pana Gołkowskiego (osobiście nie znam, ale nazwisko zobowiązuje).Co do PiSu - tak PiS popiera burmistrza Osieckiego. I to jego wielki atut, bo jak ktoś chce być skuteczny, musi mieć dobre stosunki z władzą. Bo to władza dzieli różne dotacje.Ale w obozie burmistrza Osieckiego są aktywni działacze SLD. Ba kandydują z Jego listy. Są też zwolennicy PO, PSL i Kukiza (nie ma tylko rycerza Buczyńskiego, ale to przypadek medyczny :)).Niektórzy piszą tutaj o niedawnej wizycie premiera w Sochaczewie. SUUUUPER ŻE BYŁ. Obiecał kasę, obiecał wsparcie.

Przypomnę, że był też u nas predyent Komorowski - przyjęty z honorami.Bo burmistrz musi umieć dogadać się ze wszystkimi. Taki jest Piotr Osiecki. Pan Żelichowski, ci co są w samorządzie od lat, wiedzą to doskonale, to pieniacz. Nie umie się dogadać z nikim. Jak rządził, nie miał nawet większości w Radzie Miasta. Jak wtedy skutecznie zarządzać miastem.Za czasów burmistrza Osieckiego wszyscy współpracują, sesje trwają godzinę, 99% decyzji jest podejmowana jednogłośnie.Podsumowując - super, że popiero go PiS, Super, że burmistrz umie dogadać się ze wszystkimi. To jego wielka siła.

Za burmistrzem Osieckim stoi partia rządząca, za panem Gołokowskim Pan Żelichowski.

Sami sobie odpowiedzmy co lepsze dla miastapzdr. (2018-10-11 23:14)
binkobinko
+1
UWAGA!!! (2018-10-11 23:46)
stawik12stawik12
0
Zalewski Jak rządził, nie miał nawet większości w Radzie Miasta. Jak wtedy skutecznie zarządzać miastem. Czy większość w radzie zależała bezpośrednio , czy pośrednio od Pana Żelichowskiego . Wtedy był taki układ , przecież to była jeszcze demokracja . Podejrzewam ,że demokracja dzięki PiSowi umiera, i niechcę przytaczać faktów , gdyż dobrze je znasz. Pozdrawiam (2018-10-12 13:45)
linulinu
0
@binko, jebłem ... (2018-10-12 13:54)
jerzyk2205jerzyk2205
0
Szanowni Państwo, jakaś nędzna kreatura ukrywająca prawdziwe personalia nazywa mnie i moich Kolegów kłamcami. To oszczerstwo. Wszystkie przytaczane przeze mnie dane liczbowe są autentyczne i ich źródłem są dokumenty finansowe - Wieloletnia Prognoza Finansowa (WPF), opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Sochaczewie. Najstarsze dokumenty publikowane w internecie na stronie miejskiej pochodzą z 2006 roku. Podawanie stanu zadłużenia sprzed 15 lat, bez wskazania źródła danych jest niepoważną próbą odwracania uwagi od bezspornych faktów. Mieszkańcy powinni wiedzeć co ich czeka w najbliższych pięciu/dziesięciu latach.

Burmistrz Osiecki chwali się dużymi dochodami, ale zapomniał, że swoje długi należy spłacać na bieżąco. Gdyby spłacał dług tak sumiennie i w podobnych kwotach jak planował jego poprzednik, to w 2018 roku zadłużenie miasta wynosiłoby ok.11 mln zł, a nie 45,2 mln zł, co pokazuje wykres 2. - Zadłużenie Sochaczewa w latach 2010-2028. Burmistrz i jego poplecznicy w Radzie Miejskiej (z Sochaczewskiego Forum Samorządowego-SFS i z partii-PiS) tworzą iluzoryczny wizerunek miasta w dobrostanie na koszt następnych pokoleń miejskich podatników. To, że dzisiaj Sochaczew ma 45,2 mln zł długu, to wyłączna zasługa obecnej kiepskiej polityki finansowej miasta. Byłoby to zrozumiałe, gdyby realizowano jakąś strategiczną dla przyszłości inwestycję miejską, jak dziesięć lat temu kanalizację sanitarną Sochaczewa. Konsumpcja na kredyt nie ma sensu. (2018-10-13 13:11)
zalewskizalewski
0
Ja tam nie uważam Pana Żelichowskiego za nędzną kreaturę, wyłącznie za kłamcę. Swoje argumenty wyłożyłem pod postem dotyczącym odpowiedzi Pana Żelichowskiego na list burmistrza Osieckiego, a tak w ogóle to założę wątek na forum dotyczący Pana Żelichowskiego i jego kolegów i ich kłamst. (2018-10-14 00:30)
jerzyk2205jerzyk2205
0
@binko

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Jeśli oczerniający mnie płatny troll podobny jest do tego macho z obrazka, to rzeczywiście na nędzną kreaturę nie wygląda. Ale mniejsza o posturę. Dla mnie pozostanie nędzną kreaturą (słowo wieloznaczne) za jego wredny charakter, do którego jako zjawa nie chce się przyznawać. Oczernianie kogoś zza węgła, to bez wątpienia podłość i woń tchórza. Jak tak nie potrafię. (2018-10-14 08:22)
zalewskizalewski
-2
Pan potrafi za to pod nazwiskiem kłamać na potęgę, oczerniać, manipulować, jątrzyć. W tym jest Pan od lat mistrzem Panie Żelichowski. Teraz wciąga Pan do tego Pana Gołkowskiego. Szkoda człowieka (2018-10-14 15:10)
jerzyk2205jerzyk2205
0
Najnowsza wersja: (2018-10-14 18:18)
wbienkowbienko
+1
@jerzyk2205

dla @zalewskiego proszę o wkresy z jedną linią, no góra dwa słupki. No i mniej okraszone liczbami, bo się biedak w tym gubi i myśli, że to projekty buli skoczni narciarskiej w Sochaczewie. Wygląda na to, że zrozumie tylko coś, co nie wykracza poza dwa słupki bramki do rugby (bez poprzeczki) ;)

(2018-10-14 21:42)
ViTo64ViTo64
+2
Panowie o czym ta dyskusja! Przecież to oczywiste, że za rządów obecnego burmistrza zadłużenie wzrosło. To są fakty bezsporne. Ale muszę przyznać, że pożyczki zaciagane przez gminy nie są czymś tam złym, pod warunkiem zachowania progów ostroznościowych o których mowa w ustawie o finansach publicznych. Ważane jest, czy te pieniądze są racjonalnie wydane, czy może przejadane na bieżące wydatki. Może niech obacny burmistrz pochwali się, ile środków finansowych pozyskał z Unii Europejskiej? (2018-10-14 22:18)
ViTo64ViTo64
+1
Takie ulice budowało się za czasów Pana Czubackiego. (2018-10-14 22:19)
ViTo64ViTo64
+2
A teraz jest tak! Wiadomo gdzie kończy się miasto, a zaczyna gmina. Widać brak gospodarza w ostatnich latach w naszym mieście. (2018-10-14 22:22)
zalewskizalewski
-1
Do wszystkich wątków, postów Pana Żelichowskiego i Pana Gołkowskiego będę się odnosił w wątku, który właśnie założyłem - "Wszystkie kity Pana Żelichowskiego". Zapraszam. Tam wszystkie tabele, udowadniające kłamstwa obu Panów

Panie Jurku, dzięki za tę ostatnią tabelkę, jasno z niej wynika, że Pan kłamie. Wkrótce o tym więcej. (2018-10-15 00:20)
wbienkowbienko
+1
@zalewski nie wydurniaj sięChyba naprawdę musi być obciachem popieranie obecnej władzy swoją twarzą, imieniem i nazwiskiem jeśli rodzą się na forum tacy "zalewscy" :) :) :) (2018-10-15 12:25)
ViTo64ViTo64
0
Myślę, że ten "Zalewski" to były rugbista .... wierny żołenierz WODZA miasta. Wiecie jak to jest z tymi rugbistami, wielokrotny wstrząs mózgu .... Chłopaki bronię się, bo ich etaty będą zagrozone jak wygra inny Burmistrz. (2018-10-15 23:18)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy