Bohdan Krzemiński - Kandydat do Rady Powiatu - poz. 1 okręg 2

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Bohdan Krzemiński - Kandydat do Rady Powiatu - poz. 1 okręg 2 Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Szanowni Państwo!

CZAS NA ZMIANY!

Nazywam się Bohdan Krzemiński  i kandyduję na radnego do Rady Powiatu z listy KWW POS na pozycji nr 1, w okręgu nr 2.

Mam 62 lata i duże doświadczenie życiowe. Skończyłem studia wyższe w SGGW  w Warszawie uzyskując tytuł magistra inżyniera zootechniki. Na ziemię sochaczewską sprowadziłem się w 1987 r. podejmując pracę jako Z-ca dyrektora w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Bielicach. 

W latach 90 ubiegłego wieku rozpocząłem własną działalność gospodarczą.. Przez 27 lat. zamieszkiwania w powiecie sochaczewskim moja praca i działalność związana była i jest z rolnictwem i wsią. Ponieważ moja Firma BOMAG SC prowadzi sklep w Sochaczewie nie są mi obce również sprawy miasta. Mogę powiedzieć, że przez działanie Firmy w dwóch obszarach wiejskim i miejskim odczuwam wszystkie niedogodności wynikające z braku kompatybilności działań władzy Powiatu i Miasta przez kilka kadencji 

Przez wiele lat działałem w Radzie Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Sochaczewie. Pracowałem również jako doradca i szkoleniowiec w Fundacji Spółdzielczości Wiejskiej. Te dodatkowe zajęcia oprócz działalności zawodowej pozwoliły mi na bliższy kontakt z ludźmi jak również poszerzenie swoich horyzontów i umiejętności.

Mieszkam w Kozłowie Biskupim na terenie gminy Nowa Sucha, ale dzięki kontaktom zawodowym i prywatnym znam również tereny gminy Sochaczew jak i Teresin.

Moja pasją są wycieczki rowerowe. W każdą niedzielę rodzinnie jeździmy po 30 - 50 km po pięknej ziemi sochaczewskiej, ale wtedy właśnie dostrzegamy zaniedbania w infrastrukturze drogowej będącej w gestii powiatu (przykład droga Rokotów -Orłów, most na Bzurze w Kozłowie Biskupim, droga do Koszajca, Marysinek -Gradów - Jeżówka- Strugi i słynna już ulica Staszica w Sochaczewie, itd. itp.). 

Obserwuję to co dzieje w naszym powiecie i rozmawiam na tematy inwestycji, szkolnictwa czy też służby zdrowia z rolnikami, przedsiębiorcami, jak też z młodymi ludźmi w wielu gminach i pawie wszyscy mają już dość lansowania się polityków i ciągłych swarów wśród działaczy przy kompletnym braku efektów odczuwalnych przez mieszkańców.

Ponieważ jestem człowiekiem czynu postanowiłem w  tych wyborach wziąć udział i ubiegać się mandat radnego, licząc, że Ci którzy widzą dotychczasową indolencję rządzących oddadzą głos na mnie w wyborach w dniu 16 listopada 2014 roku obdarzając mnie zaufaniem i wierząc w moje umiejętności.

Kandyduję z bezpartyjnego ugrupowania KWW Porozumienie Obywatelskie Sochaczew, które stworzyli ludzie czynu a nie polityki. Do KWW POS należą  ludzie mający duże doświadczenie i wiedzę, dla których przede wszystkim liczy się osiągnięcie zaplanowanego celu. Władza w Samorządzie powinna być oddana w ręce ludzi którzy swoją pracą na rzecz  miasta, gminy i powiatu dowiodą, że powierzenie im mandatu radnego było słuszna decyzją. Takimi kandydatkami i kandydatami są przedstawiciele Porozumienia Obywatelskiego Sochaczew i nasza kandydatka na Burmistrza Urszula Pawlak. 

Jeszcze raz powtórzę hasło przyświecające nam w tych wyborach - CZAS NA ZMIANY.

Bohdan Krzemiński 

Kandydat do Rady Powiatu 

KWW "Porozumienie Obywatelskie Sochaczew" 
 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

IrekisIrekis
0
Trzymam kciuki. Powodzenia !!! (2014-10-22 08:37)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy