Bójka na plaży. Zatrzymali podejrzanego na dwa dni przed jego wyjazdem z kraju

Zdjęcia i foto: Bójka na plaży. Zatrzymali podejrzanego na dwa dni przed jego wyjazdem z kraju Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego mężczyznę o udział w bójce do której doszło w połowie sierpnia 2018 roku na sochaczewskiej plaży. W sierpniowym incydencie uczestniczyła grupa mężczyzn w której poszkodowane zostały przypadkowe osoby. Sześciu podejrzanych mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z tą sprawą w sierpniu 2018 roku. Podczas przeszukań mieszkań mężczyzn zabezpieczono narkotyki, wagę elektroniczną, atrapy broni czy kominiarki. 


We wrześniu ubiegłego roku funkcjonariusze zatrzymali kolejnego podejrzanego w związku ze sprawą bójki na plaży, natomiast w poprzednim tygodniu policjanci dokonali zatrzymania ostatniego mężczyznę, który był podejrzany w tej sprawie. Na co dzień przebywa na terenie Niemiec. 


Jak ustalili funkcjonariusze w sierpniowej bójce uczestniczyła grupa mężczyzn związana ze środowiskiem pseudokibiców piłkarskich drużyn pierwszoligowych. Policjanci zatrzymali w związku z tą sprawą sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 35 lat. Podejrzany uczestnik zdarzenia zatrzymany we wrześniu 2018 roku okazał  się 39-latkiem z gminy Nowa Sucha. Ostatni uczestnik bójki został zatrzymany w ubiegłym tygodniu na terenie miasta. Był zaskoczony, gdyż myślał, iż zw względu przebywania na co dzień na terenie Niemiec uda mu się uniknąć odpowiedzialności. Po zatrzymaniu przyznał się do udziału w bójce na plaży. Grozi mu teraz do trzech lat pozbawienia wolności. 


Źródło KPP Sochaczew. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy