Bójka w sobotni wieczór na sochaczewskiej plaży

/ 5 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bójka w sobotni wieczór na sochaczewskiej plaży Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Sochaczewscy funkcjonariusze zatrzymali sześciu mężczyzn podejrzanych o udział u bójce na plaży miejskiej. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, telefony a także pieniądze. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 


Do bójki doszło w lokalu przy plaży miejskiej w sobotni wieczór dnia 18 sierpnia. Kilkunastu mężczyzn wywołało bójkę, w której poszkodowane zostały również postronne osoby. Policjanci z sochaczewskiego wydziału kryminalnego ustalili sześciu sprawców. Jednocześnie funkcjonariusze weszli do domów podejrzanych o udział w bójce mężczyzn. Sprawcy sa osobami związanymi, jako pseudokibice, z jednym z warszawskich piłkarskich klubów sportowych. Mają od 18 do 35 lat. 


U 35 – latka z Sochaczewa znaleziono 34 torebki z amfetaminą, elektroniczną wagę, kominiarkę a także atrapy broni. 18 – letni zatrzymany posiadał mariuhuanę, natomiast 20 – latek w chwili pojawienia się policji wyrzucił przez okno telefon, który znalazł się kilka metrów od funkcjonariuszy zabezpieczających budynek. Wszytkich zatrzymanych mężczyzn zatrzymano w areszcie. 


Mężczyznom przestawiono zarzut udziału w bójce. Wobec pięciu z zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Odpowiedzą za czyn za który grozi do 3 lat więzienia. 


Jeden z zatrzymanych, 35 – letni mężczyzna dodatkowo usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat więzienia. Osiemnastoleni z zatrzymanych za dysponowanie  marihuaną również odpowie za posiadanie narkotyków. 


Sochaczewska policja nadal pracuje nad sprawą bójki. Prosi osoby będace świadkami o kontakt oraz osoby, które były zostały poszkodowane. Źródło KPP Sochaczew, mł. asp. Agnieszka Dzik. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

SieciechSieciech
0
"35 – latka", "18 – letni" , "20 – latek" - po co te spacje? (2018-08-29 07:47)
maqrtamaqrta
0
Widocznie redakcja nie wymaga znajomości zasad pisowni. (2018-08-29 09:38)
robroyrobroy
0
zawsze policja ogłasza-grozi im (sprawcy) 2-5-10 lat więzienia- no i koniec bajki !!! czy kiedykolwiek zrobiono dopisek ile sąd zasądził w konkretnym minionym przypadku?i ile mają do odsiadki ? za zabicie ochroniarza-strażaka ochotniczego przy dyskotece w Rybnie czyn zagrożony do 10 lat albo i dożywocie ze ścięciem na szafocie-,a wyrok sądu ? już nie interesuje redakcji? Nie wysokość kary ,ale jej nieuchronność jest straszakiem na przestępców (2018-08-29 15:56)
SieciechSieciech
0
W ogóle przeczytajcie ten artykuł i porównajcie go z artykułem na stronie KPP w Sochaczewie - to prawie to samo tylko zmienione niektóre słowa. ŻAL REDAKCJO REDAKTORZE :) (2018-08-29 22:46)
robroyrobroy
0
. (2018-08-30 15:46)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy