Zaloguj się do konta

Boruta Devil Party i Mistrzostwa Polski w Tańcu na Rurze

Redakcja
2013-06-06
Imprezy cykliczne

14, 15, 16 czerwca 2013 roku to długo wyczekiwane przez motocyklistów i nie tylko dni trwania piekielnej zabawy pod nazwą BORUTA DEVIL PARTY. To już trzecia edycja tego niezwykle popularnego, organizowanego przez Klub BORUTA MC POLAND zlotu motocyklowego, mająca ponownie swoje miejsce w Tułowicach koło Sochaczewa!

 

Boruta Devil Party to rozwijająca się z roku, na rok impreza, na której nie mogłoby zabraknąć świetnej muzyki! W tym roku organizatorzy zapewnili występy takich grup jak: Dell Arte, L’ombelico del Mondo, Raven oraz ZaRaZ.

Dodatkowymi atrakcjami dla miłośników pięknych kobiet i motocykli będą prezentacje sprzętów firm Yamaha oraz Harley Davidson, połączone z sesją fotograficzna modelek oraz bezpłatnymi jazdami testowymi na legendarnych motocyklach Harley-Davidson!

I tym razem nie zabraknie atrakcji dla każdego – poza „pozycjami obowiązkowymi” każdego zlotu motocyklowego jak: ogniska, grillowanie, parada motocyklowa, zabawy i konkursy z nagrodami itp. na sobotę  15 czerwca Klub BORUTA MC przygotował, wspólnie z showburlesque.pl nie lada gratkę: I-sze, ogólnopolskie zawody „Show Burlesque Queen Contest” - ogólnopolski prestiżowy konkurs tańca i performance w stylistyce Burlesque o Koronę Królowej tanecznej Burlesqui.

Show Burlesque Queen Contest to prestiżowy, ogólnopolski konkurs tańca i performance, w którym udział weźmie 15 najlepszych zakwalifikowanych uczestniczek!!! Celem konkursu jest stworzenie przestrzeni do rywalizacji o Koronę Królowej tanecznego Performac’u w stylistyce Burlesque. Konkurs ma na celu wyłonienie tancerki, performerki, która spójnością wykonania swojego show pokaże własną, kompletną kreację.

Techniki taneczne kwalifikujące się do konkursu to wszystkie solowe techniki. Konkursowe Show składać się powinno z pomysłu, odpowiadającego kostiumu i utworu, oraz ciekawej jego interpretacji. Tegoroczna edycja będzie zachowana w tematyce burlesquowej i buduarowej.

W jury konkursu zasiądzie m.in. Przemysław Saleta i Jacek Wazelin!

Formularze zgłoszeniowe, zasady zgłaszania oraz więcej o samym konkursie Show Burlesque Queen Contest znajdziecie na Facebook’owej stronie konkursu.

Kolejnymi pikantnymi atrakcjami przygotowanymi na sobotni wieczór są:

- zmysłowy taniec Burlesque

- sexowny i rockowy show – występy na rurce / Dasha Akatowa

zaś o północy, pokazy tylko dla dorosłych – EROTIC NIGHT CLUB DANCE NA RURCE!!!

 

Wszystkie prognozy zapowiadają na ten weekend piękną, słoneczna pogodę, w związku z czym zapraszamy każdego chętnego (motocyklistów i nie tylko) do odwiedzenia Boruta Devil Party III !!!

 

Rezerwacja domków i więcej info na temat zlotu:

Gajowy

tel. 600 898 046

mail gajowy@boruta.pl

 

Szczegóły imprezy i harmonogram dostępne są na www.boruta.pl


Informacje dodatkowe

  • Data: 2013-06-14

Opinie (3)

Hak

ale jazda - ciekawe czy można uczestniczyć nie mając motoru? a jedynie pociąg? [2013-06-07 11:51]

markoch

Zapraszamy wszystkich chętnych, również nie posiadających motocykla tylko pociąg, a zwłaszcza pociąg do motocykli, pięknych kobiet i piekielnej zabawy ;) [2013-06-07 14:47]

markoch

Zapraszamy na Facebookowy profil zlotu:https://www.facebook.com/events/355409197907461/ [2013-06-07 16:13]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc