Brak wolnych dni

/ 12 zdjęć
Zdjęcia i foto: Brak wolnych dni Koncerty i muzyka sochaczew
+7

Długo czekałem i się wreszcie doczekałem. Dziadek wreszcie koncert w Pełnej Qlturce zorganizował. Na scenie stanął debiutujący sochaczewski zespół No Days Off.

Kwartet działa od około pół roku i składa się ze znanych w naszym lokalnym światku kulturalnym muzyków – Karola Filipiaka (gitara basowa), Filipa Jędrzejewskiego (gitara elektryczna) oraz Piotra Zimnego (perkusja). Skład uzupełnia obdarzona olbrzymimi możliwościami wokalistka Anita Znamirowska.

Jak na razie grają covery. Czynią to jednak w oryginalny sposób ciekawie je aranżując. Podczas koncertu wykonanych zostało trzynaście piosenek (w tym jedna na bis) z repertuaru między innymi Bajmu (Co mi panie dasz), Maanamu (Cykady na Cykladach), Pawła Domagały (Weź nie pytaj), Moniki Brodki (Granda), Dawida Podsiadło (Małomiasteczkowy), Mery Spolsky (Miło było pana poznać – to był bis) Amy Winehouse (Velerie) oraz Modern Talking (Cheri Lady).

Licznie przybyła do Pełnej Qlturki publiczność była zadowolona z koncertu. Naprawdę mógł się podobać. Mieć trzeba nadzieję, że zespół zostanie dostrzeżony przez jakiegoś prężnego menadżera i nie będzie kolejną muzyczną kometą, która tylko na chwilę pojawi się na scenie.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy