Brawa dla sochaczewskiej służby zdrowia - dziś jest ich święto

Zdjęcia i foto: Brawa dla sochaczewskiej służby zdrowia - dziś jest ich święto  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

7  kwietnia przypada Światowy Dzień Zdrowia. Punktualnie o 13.00 w polskich oknach, balkonach i domach rozległy się brawa dla pracowników służby zdrowia. To bardzo szczególny czas w którym ich determinacja, zaangażowanie oraz poświęcenie ma szczególne znaczenie.


Dzień Pracownika Służby Zdrowia w roku 2020 zaznaczy się bardzo mocno w kalendarzu. Corocznie obchodzone święto było okazją do spotkań, życzeń i wspólnego świętowania. Dziś jest zupełnie inny czas. Dzień w którym powinniśmy być razem, móc uścisnąć rękę swojego ulubionego lekarza, pielęgniarki czy też uśmiechnąć się do pani w rejestracji nie może wybrzmieć w taki sposób. 


Co możemy zrobić dla pracowników służby zdrowia?

Możemy być obok nich myślami, możemy brać udział w licytacjach, które mają na celu wsparcie służby zdrowia. Tak jest między innymi z akcją Łukasza Dąbrowskiego z Widzialnej Ręki, gdzie prowadzona jest zbiórka na rzecz zakupu sprzętu dla sochaczewskiego szpitala. Sochaczewianie organizują się także przy maszynach do szycia. Nie ma przeciwności, jest współpraca i działanie. Trwają też zbiórki na rzecz wsparcia finansowego dla szpitala. Mieszkańcy dają z siebie wszytko to co mogą ofiarować. 


W tej walce warto wspomnieć o pracownikach Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, bo oni też uczestniczą w tej walce. 


Mamy przed sobą trudny czas. Możemy się wspierać. Jedyna walka jaka powinna się toczyć to tylko ta z koronawirusem. Dziękujmy pracownikom służby zdrowia i doceniajmy ich pracę. Teraz i w przyszłości. Bo COVID-19 to tylko niektóre z przeciwności z jakimi zmagają się w swojej pracy. 


Dziękujemy #brawadlawas !!!!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy