Zaloguj się do konta

British School – konwersacje naszą pasją!

Redakcja
2011-09-03
Opinie konsumenckie
British School, to nie tylko angielski, jak by sugerowała nazwa, ale także nauka innych języków: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjckiego oraz francuskiego. Szkołę wyróżniają na rynku nowoczesne rozwiązania metodyczne, stosowane w oparciu o sprawdzone standardy pracy.

British School uatrakcyjnia prowadzenie zajęć poprzez stosowanie autorskich programów nauczania oraz korzystanie z nowoczesnego sprzętu, np. tablicy interaktywnej. Chcąc wyjść poza ramy tradycyjnej szkoły językowej, British School ma ambicje zostać kulturalnym punktem na mapie Sochaczewa. Starając się otworzyć na wszystkich pasjonatów języka angielskiego organizuje spotkania nazwane 'Tea-time conversations'.

Proponuje, aby raz w tygodniu przez godzinę, siedząc w wygodnej sali British School i popijając herbatkę rozmawiać tylko w języku angielskim. Aby bezpłatnie uczestniczyć w tych spotkaniach nie trzeba być studentem British School. Wystarczy zgłosić się osobiście lub telefonicznie do biura British School w Sochaczewie przy ul. Reymonta 10. Pracownicy szkoły utworzą grupę na danym poziomie i zaproszą na spotkanie. Terminy konwersacji zostaną dostosowane do możliwości czasowych członków grupy. Tematyka spotkań będzie ustalana wspólnie przez uczestników grupy, a materiały, potrzebne do ich realizacji zostaną udostępnione z biblioteczki British School.

Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy w miłym gronie ciekawych osób chcą rozwijać swoje zdolności językowe. Tego typu bezpłatne spotkania konwersacyjne to nowość w ofercie edukacyjnej British School i już widać, że cieszą się dużym zainteresowaniem pasjonatów języka angielskiego, ponieważ komunikacja jest kluczową umiejętnością językową.

British School
ul. Reymonta 10, Sochaczew
tel.46 862 38 01, 512 055 800
/ Tekst sponsorowany przez British School - Sochaczew /

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Sprawy urzędowo-administracyjne1

COVID-19 w Sochaczewie - duży przyrost dobowy zakażonych

Sprawy urzędowo-administracyjne1

Koronawirus na weselach, w szkołach i sklepach - nowe wytyczne dla mieszkańców

Edukacja

Uczniowie wracają do szkół - bez maseczek, ale z higieną osobistą

Edukacja

Wyniki egzaminów ósmoklasistów w Sochaczewie

Komunikaty

Uczciwy znalazca oddał portfel policji: W środku było kilka tysięcy złotych