Brutek świetny terier czeka na swoich ludzi

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Brutek świetny terier czeka na swoich ludzi  Interwencje i pomoc sochaczew

Brutek 6 letni fajny pies w typie teriera. Brutek został zabrany ze schroniska o złej sławie na szczęście, nie był tam długo i szybko odzyskał wiarę w człowieka, a może nigdy jej nie stracił i było to chwilowe załamanie. Brutek z pewnością miał kiedyś dom, zna podstawowe komendy i jest bardzo posłuszny, wystarczy mu powiedzieć że jego czas biegania się skończył już siedzi w swoim boksie.
Brutek jest silnym psem i na smyczy trochę ciągnie ale jeśli będzie często wyprowadzany z pewnością szybko się nauczy. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji. Jest bardzo kontaktowy, zapatrzony w człowieka, lubi się przytulić.
Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Czeka na fajny i odpowiedzialny dom.
Pies przebywa w Fundacji Nero w Sochaczewie. Jeśli chcesz poznać Brutusa zadzwoń
Tel. 507 415 468 lub 665 158 238

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

andrzej49andrzej49
0
Szkoda piesków ,kotków przebywających w podobnych ośrodkach jak Nero , ale zwierzaki przebywają tam za sprawą dawnych swoich właścicieli.Obserwuję od dłuższego czasu, że na osiedlach przybywa coraz więcej piesków niektórzy mają po dwa ,a nawet trzy psy.Widać to szczególnie wczesnym rankiem i póżnym wieczorem, gdy właściciele piesków szukają między blokami miejsca na wypróźnienie swoich pupili. Jedni sprzątają inni nie- na zwróconą uwagę stają się agresywni w mowie i czynie. Sam tego doświadczyłem w dniu 8.05. b.r. na osiedlu przy Senatorskiej. (2019-05-09 09:10)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy