Brydżowe "Grand Prix" Koszyc

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Brydżowe "Grand Prix" Koszyc Inne sporty sochaczew

W dniach 4-7 maja brydżyści „Piasta” Feliksów przebywali na Słowacji biorąc udział w kongresie brydżowym „Grand Prix Koszyc”. Rozegrano dwa turnieje: teamów i par.

Zwycięzcami pierwszego została drużyna Akademia Brydża Warszawa, w skład, której weszli Kacper Kopka i Krzysztof Cichy (AZS UW) a drugą parę stanowili gracze warszawscy Piotr Dybicz i Łukasz Kalbarczyk. W tym turnieju wzięły udział 23 drużyny ze Słowacji, Węgier i Polski. Drużyna „Piasta” w składzie: Kinga Kiraga, Jakub Zatorski, Przemysław Nitek i Tomasz Kopka została sklasyfikowana na 16 miejscu. Jakub Dziuba, jako zawodnik teamu Warszawa 2 zajął 21 miejsce

Turniej par to Duży sukces Kacpra Kopki i Krzysztofa Cichego. Ci 16-latkowie okazali się najlepsi w stawce 57 par. Sukces tym większy, że pokonali kilku zawodników z polskiej ekstraklasy z tytułami arcymistrzów. Pozostali zawodnicy „Piasta” zajęli miejsca: 33 – Jakub Zatorski i Tomasz Kopka, 38 – Kinga Kiraga i Przemysław Nitek, 56 – Jakub Dziuba i Albert Grochowski (AZS UW)

wyniki turnieju teamów        wyniki turnieju par

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy