Brydżyści "Piasta" walczą o reprezentacyjne koszulki.

Zdjęcia i foto: Brydżyści "Piasta" walczą o reprezentacyjne koszulki. Inne sporty sochaczew

W dniach 17-29.12.2016 w warszawskim Centrum Sportów Umysłowych odbył się kolejny, drugi etap rozgrywek o awans do kadry narodowej w kategoriach młodzieżowych. W tym roku do gry zostało zaproszonych przez selekcjonerów 5 zawodników „Piasta” Feliksów.

W najmłodszej kategorii do lat 15 świetnie wypadła para Michał Maszenda i Jakub Dziuba wygrywając turniej dla 6 par na dystansie 120 rozdań.

W kategorii do lat 20 Kacper Kopka i Krzysztof Cichy (AZS Uniwersytet Warszawski) po zaciętej walce w turnieju dla 14 par zajęli 2 miejsce z minimalną stratą do zwycięzców.

W kategorii dziewcząt Karolina Kupczyk i Kinga Kiraga w stawce 6 par zajęły 4 miejsce.

Bardzo dobre występy w Warszawie nie oznaczają jeszcze awansu do reprezentacji. Przed naszymi zawodnikami kolejne sprawdziany i kolejne etapy selekcji.