Zaloguj się do konta

Burmistrz Osiecki spotka się z mieszkańcami

Redakcja
2017-10-26
Spotkania, jubileusze

Przed nami cykl spotkań burmistrza Piotra Osieckiego z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Jak co roku jesienią gospodarz naszego miasta chce wysłuchać sochaczewian, by poznać ich oczekiwania i potrzeby, odpowiedzieć na wszelkie pytania. To dobra okazja, by zasygnalizować władzom samorządowym problemy związane z codziennym funkcjonowaniem w poszczególnych częściach miasta, jak choćby źle oświetlone ulice, skwery czy zaniedbana infrastruktura.

 

Przedstawiamy harmonogram spotkań burmistrza Piotra Osieckiego w mieszkańcami poszczególnych dzielnic, zachęcając mieszkańców do wzięcia w nich udziału. Pierwsze spotkanie już 3 listopada w Boryszewie.

 

3 listopada  godz. 18.00 - spotkanie burmistrza Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. 15 sierpnia 83

6 listopada godz. 18.00 - Miejskie Przedszkole nr 7, ul. Żwirki i Wigury 15

8 listopada godz.18.00 - Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Zamkowa 4a

9 listopada godz.18.00 – Dzienny Dom Pomocy Społecznej, ul. 600-lecia 90

13 listopada godz.18.00 - Sochaczewskie Centrum Kultury, ul. Chopina 101

14 listopada godz.18.00 - Sala przy kościele w Parafii św. Brata Alberta, ul. Lazurowa 44

17 listopada godz.18.00 - Kramnice Miejskie , ul. 1 Maja 21

20 listopada godz.18.00 - Salon Fryzjerski „U Reni”, ul. Szajnowicza 7

 

 

Opinie (32)

szczypior87

Swoją drogą gdzie można zgłosić, że latarnia notorycznie nie świeci? :)

[2017-10-27 07:50]

adam11111

Proszę zgłosić do niejakiego jerzyka on wszystko w mieście "naprawia"......

[2017-10-27 08:24]

sylwester-gozli

Wspólnie z grupą młodych ludzi pojechaliśmy na spotkanie z posłem panem Markiem Jakubiakiem i Oddział Sochaczew ponownie zaczął działalność. W środę 27 września wybraliśmy nowy zarząd Oddziału Sochaczew. W skład Zarządu weszli też dwaj młodzi ludzie pełni zapały i pasji. To właśnie dla nich i dla Wszystkich młodych ludzi pragniemy wywalczyć i zbudować Nową Lepszą RZECZPOSPOLITĄ!!! Razem z KUKIZ ‘ 15 BUDUJMY nową Lepszą POLSKĘ.DLA WSZYSTKICH.Krzysztof Buczyński

[2017-10-27 14:19]

sylwester-gozli

Przypominamy, że w Sochaczewie działa od dwóch lat Stowarzyszenie Na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz'15 i zapraszamy wszystkich sympatyków i przeciwników do kontaktowania się z nami w celu organizowania spotkań, merytorycznych dyskusji i ustalania działań dla poprawienia życia obywateli naszego miasta i gminy.

[2017-10-27 14:21]

jerzyk2205

@szczypior87

Panie Piotrze, proszę nie liczyć na odpowiedź burmistrza na portalu. Proszę się zarejestrować na twitterze, tam może dostąpi Pan zaszczytu uzyskania odpowiedzi. Tutaj burmistrza reprezentują trolle na czele z trollem - gołębiem jedynkowym, u którego ewidentne są objawy burzy pod sufitem, a jego przydatność polega na ilości pomiotu ptasiego wydalonego na oponentów. 

[2017-10-27 19:38]

NovJan

"Panie Piotrze, proszę nie liczyć na odpowiedź burmistrza na portalu:"

przyganiał kocioł garnkowi....

a pan Panie Jerzy gdzie pan odpowiadał na pytania mieszkanców ? Internet wtedy już istniał, a ani pan ani pana pryncypał nie uważali za stosowne z niego korzystać i prosze nie pisać ze pan nie umiał/ nie znał itp... bo to jest mizerne tłumaczenie , po prostu nie było chęci i tyle...

 

novjan

[2017-10-27 20:58]

jerzyk2205

Panie NovJan, tak internet już był, ale mnie w nim jeszcze nie było. Przecież może Pan łatwo sprawdzić od kiedy zacząłem funkcjonować w internecie. Poza tym, dlaczego uważa Pan, że to ja miałem odpowiadać na pytania do burmistrza? Nie byłem wówczas rzecznikiem burmistrza, ani burmistrzem, a rzecznik wywiązywał się dobrze ze swojej roli. Organizowaliśmy częste konferencje prasowe i burmistrz z zastępcami byli do dyspozycji dziennikarzy i  agresywnej opozycji. Nie miałem nic do ukrycia w obszarach za które odpowiadałem. Pańskie odczucia są subiektywne i w istocie krzywdzące.

[2017-10-27 23:01]

adam11111

Od kiedy jeżyk jest w internecie? Jeśli pamięć zawodzi wybitny jeżyku to odpowiadam: od momentu przegrania przez niejakiego jeżyka wyborów i wywalenia zasłużenie z Ratusza. Wcześniej cwaniak nie był w internecie bo musiałby odpowiadać właśnie na pytania mieszkańców. A może teraz odpwiesz pan dlaczego nie spotykaliście się z wyborcami tak jak to robi od lat Burmistrz Osiecki? Odpowiem, że poza strachem nie mieliście o czym mówić bo nic nie robiliście. To Pan NovJan mówiący prawdę tez dla niejakiego jeżyka jest jakimś wydumanym trollem. Jednak jest z tobą jeżyk gorzej jak myślałem. Może jakiś specjalista by się przydał????

[2017-10-28 09:56]

jarl

Jerzyk uważa, że burmistrz ma śledzić media społecznościowe i na nich kontaktować się z mieszkańcami? Człowieku, burmistrz może tu odpowiedzieć ale nie musi!!! To nie jest oficjalna droga kontaktowa!!! Widać, że tobie brakuje stołka w UM i na siłę promujesz się w tych mediach. A wytykanie innym, że są trolami. Czlowieku, twój cytat wpisuje się idealnie w definicję naczelnego trola: "Tutaj burmistrza reprezentują trolle na czele z trollem - gołębiem jedynkowym, u którego ewidentne są objawy burzy pod sufitem, a jego przydatność polega na ilości pomiotu ptasiego wydalonego na oponentów. " 

Oby było jak najmniej takich samorządowców. Starość nie radość. Czas pomyśleć o emeryturze. 

[2017-10-28 10:38]

jarl

I jeszcze jedno Jerzyk. Każdy kogo obrażasz i nazywasz trollem ma prawa wyborcze. Zamiast przekonywać do swoich racji i starać się zapewnić sobie głosy, to Ty strzelasz sobie w stopę. Mnie też możesz nazwać trolem działającym na zlecenie. Mi to wisi, swój głos w wyborach samorządowych oddam na innych. 

[2017-10-28 10:52]

jerzyk2205

Tak odważni, wstydzący się swoich personaliów przedstawiciele burmistrza, oby było jak najwięcej takich samorządowców, którym trolle wskażą miejsce w szeregu i którzy w zamian za wyborczy głos trolla mają być grzeczni i wdzięczni. Trolling to zabawa dla gówniarstwa i dziadostwa, które nie grzeszy cywilną odwagą. Trolle zrzućcie maski, pokażcie swoje personalia, może okaże się, że jest z kim dyskutować, że warto zabiegać o taki głos. Wówczas każdy ekstroll zanim coś napisze zastanowi się co firmować swoim nazwiskiem. Głosy wyborcze trolli mnie nie interesują, a ich wściekłe ataki nie zniechęcą mnie do uczestnictwa w życiu publicznym. Wręcz przeciwnie dają powody do większej aktywności, bo chamstwo i bylejakość, które stały się twarzą tzw. dobrej zmiany, nie mogą zdominować naszej lokalności. Trolle na nic wasze prostackie popisy, nie macie tyle hejtu, aby mnie zniechęcić.

[2017-10-28 11:38]

jerzyk2205

@adam11111

[2017-10-28 11:40]

jarl

Szczypior87, co do Twojego pytania, takie usterki zgłasza się do pogotowia energetycznego:

Pogotowie Energetyczne - tel. 991.

 

Za oświetlenie odpowiada Wydział Infrastruktury i Gospodarki Przestrzennej,  ewentualnie tam można zgłosić problem. W UM powinni udzielić więcej informacji.

P.s.

Jerzyk, tak odpowiada się na pytania. Konkretnie i rzeczowo.

Zamiast atakować burmistrza i jego zwolenników powinieneś pomóc. Wyszukanie tej informacji zajęło mi około 30 sekund.

[2017-10-28 11:54]

jarl

"Trolle zrzućcie maski, pokażcie swoje personalia, może okaże się, że jest z kim dyskutować, że warto zabiegać o taki głos. "

 

Czy oddając głos do urny musisz podpisać się z imienia i nazwiska na karcie wyborczej?

Czy na tym portalu regulamin mówi o konieczności podania danych personalnych?

Skoro uważasz mnie za zwykłego trola, to co tak się rzucasz do mnie i unosisz dumą ?

Trola się ignoruje. I taka mała rada. Zainwestuj troszkę "pelenów" na specjalistę od PR :)

 

 

[2017-10-28 12:17]

NovJan

Panie Jerzy dokładnie pamietam moment kiedy pan sie pojawił w internecie, to był moment kiedy zostaliscie odsunieci od wladzy w miescie , pan pewnie napisze ze miał pan juz wtedy wiecej czasu a ja uważam że to było tylko i wyłącznie w obawie przez całkowitym zmarginalizowaniem po znacznym ograniczeniu pana działalności w przestrzeni publicznej.

Dlaczego uważam ze to pan powienien odpowiadac na pytania do burmistrza , może dlatego ze sądze(zapewne nie tylko ja) ze pomimo funkcji v-ce to pan był osobą decyzyjną w miescie a nie poprzedni burmistrz.

 Mam wrażenie ze pan sadzi ze wszystkie osoby w przestrzeni internetowej i pewnie nie tylko, nie powinny pana negatywnie oceniac bo pana krzywdzą , powinien być tylko poklask i nieustające pochwały. 

Na podstawie pana aktywności  postrzegam go za wykszatalconą osobe która na każdym stopniu swojej kariery zawodowej nieustannie sie doskonaliła ale widze że ze szkoleniami miękkimi jest pan na bakier - może wtedy wyzbędzie sie pan tej pychy która bije z większości pana postów.

 

[2017-10-28 16:54]

Shitmonster

Ooo pojawia się wątek trollingu na forum, nie może mnie tu zabraknąć :) 

Nie chce mi sie całości czytać ale widzę pojawia się jerzy. Znam takiego jednego!

[2017-10-28 17:50]

Shitmonster

.

[2017-10-28 17:51]

jerzyk2205

@NovJan

Przyznam, że jest Pan przyzwoicie dosadny w swoich uproszczeniach myślowych, co zasługuje na poważne potraktowanie i odpowiedź, ale też proszę wierzyć, że  rzeczywistość wcale nie jest taka czarno biała. Otóż, nie wszystko jest zgodne z Pańskim oglądem.

Mnie nikt od władzy w mieście nie odsunął. Nie dałem satysfakcji nowemu burmistrzowi, składając rezygnację na ręce burmistrza Czubackiego, który 8 lat wcześniej ignorując  ówczesne polityczne naciski zaprosił mnie do tej ciekawej pracy na rzecz mojego miasta. Ja tę pracę wykonywałem z pasją, nie bawiłem się w dyplomację i często mówiąc ludziom prawdę w oczy narażałem się na złośliwy rewanż. Nie wizerunek był dla mnie celem, a dobrze wykonana praca. Nieprawdziwe i w efekcie krzywdzące jest zarówno dla burmistrza Czubackiego, jak i dla mnie przypisywanie mi wyłącznej decyzyjności. Decyzje podejmował burmistrz po zapoznaniu się z opinią zespołu kierowniczego. Ja owszem brałem pełną odpowiedzialność za decyzje burmistrza w obszarach, które leżały w moich kompetencjach (oświata, pomoc społeczna, ochrona środowiska, gospodarka przestrzenna). Nie wtrącałem się w sprawy komunalne i inwestycyjne, bo tymi kierowali kompetentni zastępcy, a moja ówczesna wiedza o tych zagadnieniach była skromna.

Robiłem swoje i nie zabiegałem o poklask, a jeśli byłem niesłusznie atakowany przypominałem fakty, które moich oponentów jeszcze bardziej denerwowały. Pan też się nie ucieszy, jeśli przyznam się do znacznego współautorstwa kilku kluczowych dla miasta pomysłów: utworzenia gimnazjum w Chodakowie, zakupu pól czerwonkowskich w zamian za rentę planistyczną, przekazania działki pod budowę komendy dla policji, przebudowy opuszczonego obiektu na siedzibę dla sochaczewskiej pomocy społecznej czy przekazania zbędnego powiatowi obiektu dla prokuratury.

Do funkcjonowania w internecie sprowokował mnie burmistrz Osiecki swoimi publicznymi wypowiedziami i personalnymi atakami pod moim adresem. W zasadzie internet stał się jedynym dostępnym dla mnie forum gdzie mogłem się bronić. To był prawdziwy powód mojego zaistnienia w sieci. Założyłem blog i staram się robić to dobrze. Moi internetowi oponenci strzelają do mnie głównie amunicją stricte komunalną, nie słyszę pretensji z moich kompetencyjnych obszarów. Wydawało im się zapewne, że to będzie mój słaby punkt w internetowych dyskusjach.

Ja wbrew Pańskiej opinii nie zostałem samorządowo zmarginalizowany. Zaprosił mnie do współpracy jeden z lepszych burmistrzów, znany nie tylko na Mazowszu. Pracujemy razem owocnie już 7 lat, a ja tym razem poznaję "kuchnię" bardzo dobrze zorganizowanego sektora komunalnego. Stąd w moich postach dominuje wbrew pozorom nie pycha, a wiedza. Dziękuję, że dostrzegł Pan moje niezmienne skłonności do doskonalenia się i dalszej edukacji. Uważam to za fundament profesjonalnego wykonywania pracy. Sugerowane przez Pana szkolenia miękkie są dla mnie stratą czasu, one są dobre dla populistów.

[2017-10-28 20:19]

wbienko

@szczypior87

Nie wiem, czy w ferworze toczonego tutaj sporu, ktoś Ci odpowiedział.

W sprawie niesprawnej latarni trzeba po prostu zadzwonić do UM i zgłosić, podając ulicę i oznaczenie latarni. Numer sobie znajdziesz :)

[2017-10-28 21:16]

adam11111

Jest pan podobno mieszkańcem socho to dlaczego jako mieszkaniec nie przyjdzie pan na sesje żeby   tam wyglaszać swoje "mądre" przemyslenia tylko wali pan w internecie. A może wstydzi się pan spojrzeć mieszkańcom w oczy? A dlaczego nie przyjdzie pan na sesje rady powiatu i nie pochwali sie pan współdecydowaniem o powołaniu na etatowego członka zarządu za kilkadziesiąt tysiecy obecnie to chyba już skazanego POpapranca, albo "wspaniale" funkcjomujacym Domem Pomocy w Młodzieszynie - na razie podobno kierownictwo i były wicestarosta mają problemy z prawem, albo zatrudnianem kilku dyrektorów w ogrodniku itd... itp A na marginesie w latach 2002 -2010 podobno w powiecie urzędował nadstarosta a w mieście nadburmistrz. Zresztą w pana wypowiedzi widać i czuć nadburmistrza w tamtych latacj....

[2017-10-29 09:56]

gaj

wiesz adam nie rozumiem jak możesz iść do przodu

....................................................................................

skoro głowę masz stale zwróconą do tyłu

[2017-10-29 14:23]

jarl

Już czyjeś multikonta zminusowały kukiza i wszystkich przeciwników jerzyka :) 

Widać jak brakuje argumentów to wrzuca się memy i inne konta idą w ruch :) 

[2017-10-30 18:16]

wbienko

Eee tam, @jarl nie twórz teorii spiskowych.

Agitka kukizowców jest zupełnie nie na miejscu, a przeciwników jerzyka jest tu widocznie mniej niż zwolenników :) :) :)

[2017-10-31 11:48]

jarl

Teorie spiskowe? Chmm... może i są teoriami. 

Ale dlaczego Jerzyk Krytykując obecną ekipę nie chwali się własnymi sukcesami?

Czemu atakuje obecne "władze" a na temat własnej kadencji odwraca kota ogonem?

Czemu po dłuższej dyskusji w komentarzach nagle są zminusowani jego przeciwnicy, chociaż w trakcie dyskusji byli plusowani. Minusy wpadły dopiero gdy zwolennikom Jerzyka zabrakło argumentów i przestali komentować w tym temacie.

Może to jest teoria spiskowa, ale jak niegdyś Jerzyk mawiał "ptaszki ćwierkają" .

Pewne ptaszki z pewnego środowiska ćwierkały mi że pewien pan ma tu kilka kont aby samego siebie chwalić i plusować swoje wypowiedzi:) 

 

Nie jestem z magistratu czy innych jednostek samorządowych, ale jak ptaszki ćwierkają, to coś musi być na rzeczy :)

[2017-10-31 23:59]

szczypior87

Szanowny Panie Jerzyk2205, gdybym chciał zapytać o to burmistrza, to pewnie do niego skierowałbym pytanie, a nie do forumowiczów.

Dziekuję Jarl i Wbienko za rzeczową odpowiedź. Tego się spodziewałem, ale z racji, że jestem napływowy i w Sochaczewie nie mieszkam od zawsze wolałem się upewnić.

[2017-11-02 08:07]

Ajakos

Słusznie piszesz wbienko. "Agitka kukizowców jest zupełnie nie na miejscu, a przeciwników jerzyka jest tu widocznie mniej niż zwolenników." Krzykacze są wśród nas. :)

adam111 - a ty często na sesje chodzisz? Założę się, że nigdy nie byłeś, bo i po co skoro praca twoja polega na trolowaniu na e-sochaczew. Ciekaw jestem, czy chociaż sprzęt z którego piszesz jest prywatny czy może miejski?

[2017-11-02 11:05]

jerzyk2205

@szczypior87

Panie Piotrze, mój wpis był raczej portalową informacją inspirowaną przez artykuł i prostacką odpowiedź - zaczepkę trolla, którą zresztą słusznie Pan zignorował. Ja również z tym trollem nie dyskutuję (jedyną dla niego odpowiedzią może być mem z gołębiem), więc moja adresowana do Pana informacja tak naprawdę nie miała intencji personalnej odpowiedzi. Jeśli sprawiłem Panu dyskomfort, to proszę przyjąć przeprosiny.

[2017-11-02 14:57]

adam11111

Podobmo jeżyk ma kandydować na burmistrza to chyba przyszły wiceburmistrz staje w jego obronie. Ale Ajakos nie licz na fuche notowania jeżyka podobno oceniane są na 113 głosów nie licząc oczywiscie mojego

[2017-11-02 17:54]

szczypior87

Panie Jerzy, nie chowam urazy. Sprawa latarni została już zgłoszona, więc tylko czekać aż wszystkich nas oświeci :)

[2017-11-03 07:36]

kacperskyy

zblizaja sie wybory i bojówki pisu zaczynaja byc aktywne na forum. do tego jak burmistrz przykazal, urzedasy maja sie logowac i trolowac przeciwnikow... strategia prostacka tak jak cale ugrupowanie (choc pewnie sa wyjatki i znajda sie w miare normalni ludzie).

jedyne co widze to dopie... dolki do jerzyka, zadnych konstruktywnych dyskusji.. szacun ze jerzyk jeszcze nie stracil cierpliwosci tylko stara sie podejmowac mimo wszystko merytoryczne dyskusje z wami.

 

[2017-11-03 07:59]

jarl

Kacpersky, ja przyczepilem się za trolowanie jerzyka, jego pierwszy post brzmiał: 

"Panie Piotrze, proszę nie liczyć na odpowiedź burmistrza na portalu. Proszę się zarejestrować na twitterze, tam może dostąpi Pan zaszczytu uzyskania odpowiedzi. Tutaj burmistrza reprezentują trolle na czele z trollem - gołębiem jedynkowym, u którego ewidentne są objawy burzy pod sufitem, a jego przydatność polega na ilości pomiotu ptasiego wydalonego na oponentów. 

(2017-10-27 19:38)"

 

Troll wypominający trolowanie i zarzucający niemerytoryczne ataki niech nie spodziewa się wypowiedzi na własny temat na poziomie wyższym niż sam reprezentuje. Jerzyk sam udziela wypowiedzi na poziomie sebixa, a oczekuje że będzie chwalony i wielbiony na forum. 

Jerzyk tu pisze różne farmazony, często je czytam, ale jak bezpodstawnie i bez namysłu wali to co mu ślina na język przyniesie, to wtrącam się w wątek i jadę po nim jak alfons po niewypłacalnym kliencie :)

[2017-11-03 22:09]

Zbigniew Zbych

Jarl poczytałem twoje i Adam11111 wypowiedzi i żeczywiście można uznać że jesteś mniejszym kretynem od Adam11111... gratuluję 

[2017-11-04 07:58]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc