Była o krok od śmierci. Policjanci uratowali ją w ostatniej chwili

Zdjęcia i foto: Była o krok od śmierci. Policjanci uratowali ją w ostatniej chwili Poszukiwani, zaginieni sochaczew

W miniony weekend policjanci z sochaczewskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące kobiety, która chce popełnić samobójstwo. Na szczęście dzięki determinacji funkcjonariuszy udało się uratować niedoszłą samobójczynię. 

Z 20 na 21 grudnia jeden z mieszkańców gminy Błonie zaalarmował policję, że otrzymał niepokojącą wiadomość od dalekiej znajomej. Napisała w niej, że zażyła dużą dawkę leków, ponieważ chce popełnić samobójstwo. Komendant powiatowy natychmiast ogłosił alarm. Tak zaczęły się gorączkowe poszukiwania 22 - latki. Sytuację była bardzo trudna ponieważ zgłaszający wiedział tylko, że kobieta wynajmuje mieszkanie w Sochaczewie, ale nie znał dokładnego adresu. Nie miała również meldunku na terenie miasta.

Policjanci szukali kobiety wszędzie gdzie się dało. Pytali kierowców autobusów, taksówkarzy oraz pieszych, których spotkali w nocy. Niestety nikt jej nie widział. 

Na szczęście ostatecznie udało się ustalić, że 22 - latka przebywa w jednym z domów na terenie Sochaczewa. Okazało się, że ratunek przyszedł w ostatnim momencie. W trakcie rozmowy funkcjonariuszy z kobietą, ta straciła przytomność. Funkcjonariusze, gotowi do ewentualnej reanimacji, monitorowali jej funkcje życiowe do przyjazdu karetki.

Niedoszła samobójczyni została przetransportowana do szpitala, gdzie była pilnowana przez policjantów. Jeszcze w trakcie poszukiwań okazało się, że jest poszukiwana przez mundurowych z komendy w Starych Babicach, ponieważ miała do odbycia karę więzienia. Kobieta trafiła już do placówki penitencjarnej, gdzie również będzie miała zapewnioną opiekę lekarską.

źródło KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy