Bzura Chodaków czy Bzura Sochaczew? SONDA

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Bzura Chodaków czy Bzura Sochaczew? SONDA Piłka nożna sochaczew

Wprawdzie w pewnym sensie już po przysłowiowych ptakach, ale jesteśmy ciekawi opinii mieszkańców na temat ostatniej, wzbudzającej spore emocje, zmiany nazwy klubu Bzura Chodaków na Bzura Sochaczew.

 

W KS Bzura Chodaków w ostatnich tygodniach dokonano wielu zmian. Poza kadrowymi, dużym zaskoczeniem, wzbudzającym nie mniejsze emocje, jest zmiana nazwy klubu na Bzura Sochaczew. Taką decyzję podjął zarząd, powołując się na względy marketingowe. Nowa nazwa pomóc ma formacji zdobyć sponsorów. Jeden już podobno zadeklarował wpłatę stu tysięcy złotych na wsparcie działalności klubu.

Ciekawi jesteśmy waszego zdania na temat zmiany nazwy KS Bzura? Z naszych informacji wynika, że wiele osób nie może się z nią pogodzić. KS Bzura Chodaków powstał w 1929 roku w Chodakowie, niedługo obchodziłby swoje 90-lecie. Głosujecie i komentujecie.

 

Więcej na temat zmian w klubie w artykule Socho Portal Sport: Bzura się zmienia

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

adam11111adam11111
0
Ludzie spoza socho zrobili jaca. Jeżeli chcieli zmienic to powinni spytac kibiców Chodakowa. Jeżeli już zmiana to nazwa powinna być Bzura Chodaków Sochaczew. Panowie zmieniajcie nazwy klubow w sowich gminach a OD Bzury ręce precz. Czy tzw prezes KS Bzura Chodaków wie, że Bzurac Chodaków a nie Sochaczew grala w II lidze, że Bzura Chodaków była  o przysłowiowy włos od I Ligi. Mam ponadto pytananie pewnie retoryczne czy w Soch lub Chodo nie ma kibica, który mógłby pokierować klubem? trzeba posiłkować sie Iłowem czy jakimiś innymi gminami? JESTEM PEWIEN, ŻE NIE ZA PÓŹNO DO POWROTU NAZWY. POZDRAWIAM. (2017-07-24 14:16)
MitutoyoMitutoyo
0
Mylisz pojęcia kolego. Klub to klub, a kibice to kibice klubu, czy to Bzura Chodaków czy Bzura Sochaczew, kibic powinien być zawsze. A jak Bzura zmieni nazwę na "Malinowski cegielnia gwinty Rózki" to co przestanie być kibicem? Klub prowadzi trener, a kieruje nim prezesina :)
Moim zdaniem tylko BZURA CHODAKÓW, chociaż z Chodaksu nie jestem.
pozdro. (2017-07-24 22:49)
Janusz01Janusz01
0
Niech władze klubu wyjaśnią jaki to ma związek z finansowanien klubu.Wygląda to na jakieś ultimatum albo zmienicie nazwę albo nie będzie pieniędzy. (2017-07-25 11:38)
kuba1979kuba1979
0
Zdecydowanie pomysł zmiany nazwy jest bardzo zły. Bzura Chodaków to historia sportu ( i nie tylko lokalnego ) . W Chodakowie mało kto zaakceptuję zmiany nazwy. W Sochaczewie też nowych kibiców nie zdobędzie. Rozmawiałem z jednym przedsiębiorcą z Sochaczewa. Powiedział krótko....znam tylko Bzurę Chodaków. Zmiana nazwy to policzek dla mieszkańców Chodakowa , dla historii klubu , dla założycieli klubu (2017-07-25 11:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy