Bzura Chodaków zawiesza treningi oraz udział w meczach i turniejach!

Zdjęcia i foto: Bzura Chodaków zawiesza treningi oraz udział w meczach i turniejach!  Piłka nożna sochaczew

Bzura Chodaków poinformowała o zawieszeniu do odwołania treningów oraz udziału w meczach i turniejach. Decyzja ta została podjęta w związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem, zamknięciem szkół.


Bzura Chodaków kierowała się sugestiami Ministra Sportu. Na oficjalnej stronie MZPN został zamieszczony specjalny komunikat ws. rozpoczęcia rundy wiosennej:


Szanowni Państwo,

 

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że na chwilę obecną rozgrywki nie zostały odwołane. W najbliższy czwartek odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN, na którym zapadną decyzje dotyczące rozgrywek.

W związku z powyższym oraz biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój sytuacji prosimy o uważne śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej.


Najnowsze informacje MZPN:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.
Źródło: Bzura Chodaków

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy