Bzura Chodaków: Znowu zawiodła skuteczność

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bzura Chodaków: Znowu zawiodła skuteczność Piłka nożna sochaczew

Słabo wiosną gra chodakowska Bzura. Pilkarze Juliusza Kruszankina w pięciu meczach zdobyli zaledwie cztery punkty i aktualnie zajmują ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli IV Ligi Mazowieckiej (grupa północna). Straty punktów w kolejnych spotkaniach mogą spowodować degradację do okręgówki.

Pierwsza połowa meczu z Huraganem Wołomin była dobra w wykonaniu biało-zielonych. Dynamiczne akcje często kończyły się zamieszaniem w okolicach pola karnego. Stwarzane były dobre sytuacje, których nie wykorzystali Szymon Skowron i Tomasz Oliwa.

Po przerwie było już znacznie gorzej. Akcje Bzury nie miały już takiej dynamiki, a na domiar złego rywale strzelili gola. W szeregi chodakowian wdarła się nerwowość. Piłkarze Bzury grali zbyt egoistycznie i musieli po ostatnim gwizdku pogodzić się z porażką.

Z pewnością ona boli. Niestety trzeba o niej jak najszybciej zapomnieć i pewnie wygrać następny mecz z Mazurem Gostynin.

Bzura Chodaków – Huragan Wołomin  0:1 (0:0)

skład: Wydra – Nowak, Wiśniewski (87' Danielik), Binienda, Pietraszek, Oziemblewski, Szypulski (80' Koryto), Oliwa (57' Więczek), Kubisz, Stencel, Skowron (68' Żebrowski)

17.Błękitni Gąbin  9  13-41

W miniony weekend swoje mecze rozegrały dwa pozostałe sochaczewskie zespoły piłkarskie. Grająca w warszawskiej Klasie B Unia Boryszew bezbramkowo zremisowała w Brochowie z tamtejszym Tajfunem. Fatalnie natomiast wypadł sochaczewski Orkan (Płocka Klasa B), który został rozbity (0:7) w wyjazdowym meczu przez Czarnych Rempin.