Bzura naszym skarbem

/ 15 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bzura naszym skarbem NGO lokalne sochaczew
+10

,,BZURA  NASZYM SKARBEM" .Pod takim hasłem w dniu 14.10.2017 w sali parafialnej Kościoła MBNP w Sochaczewie (Boryszew)  odbyło się spotkanie edukacyjne zorganizowane przez Stowarzyszenie ,,KAJAKOWCY  SOCHACZEWA," mające na celu zasygnalizowanie, jak dużym problemem są obecnie zanieczyszczenia naszych rzek.  


Sala jaka została udostępniona do tego spotkania przez ks.Witolda została wypełniona po brzegi przybyłymi dziećmi .Zarówno kajakowcy jak i ks.Witold byli miło zaskoczeni tak dużą frekwencją. Prelekcję jak i materiał audiowizualny przygotowała i poprowadziła instruktor kajakarstwa Sylwia Chłystek. Podczas spotkania dzieci były bardzo zainteresowane wyświetlanymi filmami. Brały  czynny udział w dyskusji,  gdzie odpowiadały na zadawane pytania i jak się okazało wykazały się dużą wiedzą ekologiczną z zakresu tematu dotyczącego zanieczyszczenia środowiska naturalnego. 


Na koniec część dzieci zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z kajakowcami. Całe spotkanie odbyło się w ramach projektu ,,BZURA  NASZYM SKARBEM" z pozyskanych przez Stowarzyszenie ,,Kajakowcy Sochaczewa" środków finansowych z Ośrodka Działaj Lokalnie Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego, realizującego program ,,Działaj Lokalnie" Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. 

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy