Bzura zaczyna trenować

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Bzura zaczyna trenować Piłka nożna sochaczew

Drużyna seniorów chodakowskiej Bzury powoli wychodzi z niebytu. Zespól został zgłoszony do Płockiej Klasy A i zagra w niej z: ULKS Ciółkowo, GKS Góra, Błękitni Gąbin, Wisła Duninów, Wicher Cieszewo (spadkowicz z ligi okręgowej), Wisła Głowina-Sobowo, Szopen Sanniki (beniaminek), Mazovia Słubice, Zorza Szczawin Kościelny (beniaminek), Polonia Radzanowo oraz Spójnia Mała Wieś. Biało-zieloni rozpoczną rywalizację w Chodakowie. Pierwszymi rywalami będą Błękitni Gąbin (25/26.08).

Przygotowania do nadchodzącego sezonu zostały rozpoczęte. Pierwszy trening odbył się 2 lipca. Pojawiło się na nim 24 piłkarzy, którzy ćwiczyli pod okiem nowego trenera Bzury, którym został Paweł Rzymkowski. Jest to młody szkoleniowiec, który praktykował na terenie Warszawy trenując zarówno ekipy młodzieżowe jak i seniorskie.

W planach Bzura ma rozegranie pięciu sparingów. Rywalami mają być drużyny Promyka Nowa sucha, Partyzanta Leszno, Passovii Pass, Błonianki II Błonie oraz Dębu Wieliszew. Prawdopodobnie wtedy wykrystalizuje się drużyna, która będzie walczyła o awans do Ligi Okręgowej. Emocje zapowiadają się spore.

Otwarte treningi dla seniorów i juniorów odbywać się będą w lipcu trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) o godzinie 19.00. Zainteresowani grą w Bzurze mogą się na nich pojawić i pokazać swoje umiejętności, które być może w przyszłości pomogą drużynie w osiągnięciu solidnego poziomu gry.

Także w lipcu trwa nabór adeptów piłkarstwa do drużyny z rocznika 2012/2013. Dzieci można zgłaszać w poniedziałki, środy i piątki (18.30 – 20.00) w siedzibie klubu.


Zdjęcia Krzysztof "Mudin" Lewandowski

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy