Carvin Jones Band - koncert w Sochaczewie - wygraj bilet

/ 9 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Carvin Jones Band - koncert w Sochaczewie - wygraj bilet Koncerty i muzyka sochaczew

Już w niedzielę 15 lutego Pełna Qlturka zaserwuje nam kolejną muzyczną ucztę w ramach American Socho Blues. Tym razem Sochaczew nawiedzi Carvin Jones Band z U.S.A.


Po Cliffie Stevensie, który dał niesamowity występ niecały miesiąc temu, PQ znów ściągnęła do nas gwiazdę z Zachodu. Możecie być pewni, że ten koncert również przyniesie falę niesamowitej energii i powiew wielkiego świata w naszym Sochangeles.


Jedno jest pewne. MUSICIE TAM BYĆ! Wiemy, że Qlturka ostatnio nas rozpieszcza, ale zdaje się, że nie często pojawia się u nas wykonawca (blues jest zaraźliwy, trzeba najpierw posłuchać na żywo!) zza wielkiej wody…

Kiedy?

Niedziela 15 lutego, godzina 18.00

Gdzie?

Pełna Qlturka, Żeromskiego 8 Sochaczew

Ile?

30 zł od osoby

 


KONKURS

Każdy z Was ma szansę wygrać bilet na ten wyjątkowy koncert. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

PYTANIE KONKURSOWE

Jacy muzycy (wokaliści, zespoły) dali do tej pory koncert w pubie Pełna Qlturka. Wymień minimum pięciu. Odpowiedzi prosimy wpisywać w formie komentarza pod niniejszym tekstem. 

NAGRODA

Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy dwie, których autorzy otrzymają po jednym podwójnym zaproszeniu, oczywiście bezpłatnym, na koncert. 

TERMIN

Konkurs trwa do 12 lutego (czwartek) do północy. A już w piątek wskażemy zwycięzców również w formie komentarza pod niniejszym tekstem. Zapraszamy do zabawy. 


CARVIN JONES BAND

Carvin Jones to młody mistrz bluesowej gitary obwołany jednym z 50 najlepszych gitarzystów wszechczasów przez Guitar Magazine. Ten rodowity teksańczyk wsród swoich muzycznych mentorów wymienia, między innymi, BB Kinga, Jimi Hendrixa, Steviego Raya Vaughana, Albert Collinsa oraz Erica Claptona, jednak dysponuje własnym unikalnym stylem. Po triumfalnym podboju scen w USA i Europie przyszedł czas i na nasz kraj!

Bluesem zainteresował się już w najmłodszych latach dzięki płytom BB Kinga. Do jego rozwoju przyczyniła się jego ukochana babcia, która kupiła mu pierwszą gitarę gdy miał 11 lat. Od tego czasu ćwiczył ciągle swoje umiejętności. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął intensywne koncertowanie. Najpierw odbywało się to na scenie lokalnej, jednak dzięki ciężkiej pracy, już w 1991, wraz z Carvin Jones Band stał się popularny w całym kraju.

Carvin Jones, mimo młodego wieku to istny weteran sceny. Do 2011 roku miał na swoim koncie ponad 6000 koncertów! Dzięki swojemu talentowi mógł dzielić scenę z największymi: swoim mistrzem – BB Kingiem, Albertem Kingiem, Carlosem Santaną, Joe Cockerem, The Animals, Jeffem Beckiem, Garym Moorem, Albertem Collinsem, Ten Years After czy REO Speedwagon. Jegi zespół regularnie gości na prestiżowych festiwalach, takich jak: The Pokey Hole Festival (UK), Skegness Rock & Blues Festival (UK), The Warrenpoint Festival (Irlandia), Bejar Blues Festival (Hiszpania) czy też Colne Blues Festival (UK).

Zespół Carvina Jonesa tworzą Levi Velasquez na perkusji oraz Joe Edwards na gitarze basowej. Ten pierwszy to wszechstronnie wykształcony wirtuoz perkusji, który dopełnia bluesową muzykę Jonesa elementami wyrosłymi z rocka, jazzu oraz muzyki latynoskiej. Edwards, z kolei, to genialny samouk, uznawany za mistrza solówek na basie. Wnosi do muzyki zespołu wiele energii wyrosłej z inspiracji muzyką funk.

O samym liderze zespołu sam Buddy Miles powiedział: „Carvin Jones to nowy Król Strun." Zdanie to podziela Albert Collins („Carvin Jones to jedna z najjaśniejszych młodych gwiazd na scenie bluesowej") oraz Eric Clapton („Carvin Jones to młody gość prosto z Phoenix, który , jak myślę, jest najnowsza wschodzącą gwiazdą bluesa"). Sam zespół został uznany za najlepszy blues-rockowy zespół w Europie.

Warto przyjść i przekonać się samemu jak można interpretować bluesa w nowatorski i porywający sposób. Carvin Jones i jego koledzy to niezawodna gwarancja muzycznej uczty na najwyższym poziomie!

Skład:

Carvin Jones – gitara, wokal

Levi Velazquez – perkusja

Joe Edwards – gitara basowa 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (3 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (9)

  Piotrek1181Piotrek1181
  0
  Tymon Tymański and Transistors
  Akcent
  Natalia Przybysz
  Poligon nr 4
  Radioaktywny Świat
  Kobranocka (2015-02-06 15:44)
  wbienkowbienko
  0
  Natu Przybysz
  Tymon & The Transistors
  Kryzys
  The Bill
  Kobranocka
  MetKa
  Pacierz :) (2015-02-06 17:01)
  dreptdrept
  0
  Tortilla
  Mig
  Natalia Przybysz
  Kobranocka
  Tymon Tymański and The Transistors (2015-02-09 10:12)
  pawkow229pawkow229
  0
  Witam udział w Pełnej Qlturce wzięli miedzy innymi Natalia Przybysz; Kryzys; Tortilla; Radioaktywny Świat ; Kobranocka ; akcent; Noye ;Pull the Wire ;Garage Label,
  High Blood Pressure ;Dynamic of Hate oraz Wild Pig . Więcej nie pamiętam (2015-02-10 12:27)
  depechka78depechka78
  0
  Natalia Przybysz;Brygada Kryzys; Tortilla; Radioaktywny Świat ; Kobranocka ; akcent; Noye ;Pull the Wire ;Garage Label,
  High Blood Pressure ;Dynamic of Hate oraz Wild Pig . (2015-02-10 14:48)
  użytkownik13634użytkownik13634
  0
  1.Tymon & The Transistors !!!
  2. Kobranocka
  3. Natalia Przybysz
  4. WILD PIG
  5. Pull The Wire (2015-02-10 19:56)
  curecure
  0
  1. Tymon & The Transistors
  2. Little White Lies
  3.Metka
  4.Pull The Wire
  5.Kobranocka
  6. Natalia Przybysz
  7. Brygada Kryzys (2015-02-11 20:50)
  Rafal1974Rafal1974
  0
  1. Tymon &The Transistors
  2. Natalia Przybysz
  3.Kobranocka
  4.Brygada Kryzys
  5.Metka
  6.Cliff Stevens Band
  7. Michał Kielak i Bartek Szopiński (2015-02-12 15:24)
  redakcjaredakcja
  0
  A więc.... (pełna napięcia chwila, w tle słychać werble, ręce się pocą, oczy błądzą niebywale, temperatura wzrasta...) wygranymi, wylosowanymi z pośród osób które wzięły udział są użytkownicy: wbienko oraz cure. SERDECZNE GRATULACJE! bilety można odebrać w naszej redakcji przy ul. Hanki Sawickiej (budynek hufca ZHP) do godziny 15.00. Jeśli jednak nie udałoby się Wam odebrać wejściówek, to prosimy o kontakt pod numerem telefonu 731 719 667. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach na łamach naszego portalu :) Peace! (2015-02-13 11:27)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy