Carvin Jones dał czadu

/ 21 zdjęć
Zdjęcia i foto: Carvin Jones dał czadu Koncerty i muzyka sochaczew
+16

Frekwencja jeszcze większa niż na pierwszym koncercie w Sochaczewie, muzyczna uczta tak samo doskonała. Carvin Jones, bluesman z USA, dał czadu. Podobnie jak towarzyszący mu muzycy.

 

Właściciele Pełnej Qlturki, głównego organizatora koncertu, nie kryją zadowolenia.

- Była po prostu ekstra. Carvin od pierwszego dźwięku gitary złapał niesamowity kontakt, wręcz fizyczny, z publicznością. I tak zostało do końca koncertu. Chyba nikt nie mógł być rozczarowany tym, co usłyszał i zobaczył. Taki bluesior zawsze i każdego elektryzuje. To po prostu wspaniała, doskonale, z charyzmą wykonana muzyka – komentuje "Dziadek", menedżer Qlturki, inspirator tego i wielu innych niezapomnianych wydarzeń muzycznych w Sochaczewie. Warto dodać, że tym razem do organizacji koncertu włączyło się Sochaczewskie Centrum Kultury, m. in. udostępniając salę na Żeromskiego (Cech Rzemiosł).

Obok Carvina, który zaraził publiczność mega pozytywną energią, wystąpili basista Joe Edwards – dziękujemy za cudowne solówki, oraz bosy perkusista Levi Velasquez. Jesteśmy przekonani, że jeśli to trio przyjedzie do naszego miasta po raz trzeci, fanów przybędzie jeszcze więcej.

 

Foto Witold Szpatowicz (dziękujemy za udostępnienie).

 

 

 

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy