CASANOVA PO PRZEJŚCIACH

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: CASANOVA PO PRZEJŚCIACH Film, fotografia sochaczew
+4

23 kwietnia,w sobotę o godz.17.00 Sochaczewski Klub Filmowy zaprasza na pokaz komedii  w reżyserii słynnego aktora Johna Torturro pt.:CASANOVA PO PRZEJŚCIACH z 2013 roku.W jednej z głównych ról występuje sam Woody Allen.


Murray(Allen),właściciel antykwariatu,popada w problemy finansowe.Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni - Fioravante (Torturro) na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone).Nie chodzi o zwyczajną wizytę u lekarza,lecz o spełnianie seksualnych fantazji znudzonej pani doktor. Oczywiście nie za darmo. Fioravante choć z oporami,zgadza się na propozycję.W końcu czego się nie robi dla przyjaciół w potrzebie.Tak zaczyna się dochodowy interes obu panów,który z dnia na dzień przynosi coraz większe zyski,gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi...


Film daleki od perwersji raczej melancholijna,a przy okazji bardzo zabawna historia naszych tęsknot, o których spełnienie tak trudno.

Czarujące,zwiewne kino z Nowym Jorkiem w tle, z jazzującą ścieżką dźwiękowa,satyryczne spojrzenie na ortodoksyjne środowisko amerykańskich Żydów dodaje temu niebanalnemu obrazowi szczyptę pikanterii.


W sam raz na ciepłe,leniwe, sobotnie popołudnie.Zdecydowanie poprawia nastrój.

Zapraszamy serdecznie!

Film trwa 90 min. Wstęp wolny 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy