Centrum Edukacyjno - Turystyczne na Zimowej Olimpiadzie Przedszkolaków

Zdjęcia i foto: Centrum Edukacyjno - Turystyczne na Zimowej Olimpiadzie Przedszkolaków Imprezy cykliczne sochaczew

Centrum Edukacyjno – Turystyczne przy Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie zaprasza 16 grudnia na kolejną Zimową Olimpiadę Przedszkolaków o puchar Burmistrza Sochaczewa, organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. W tegorocznej edycji po raz pierwszy swój udział będzie miało Centrum Edukacyjno – Turystyczne przy ul. Licealnej, które ufundowało jedną z nagród niespodzianek.


W tym roku organizatorzy ponownie zaprosili przedszkola miejskie i niepubliczne z Sochaczewa i okolic. W Zimowej Olimpiadzie Przedszkolaków, która odbędzie się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kusocińskiego 2, weźmie udział aż dziesięć placówek przedszkolnych. Dla wszystkich przygotowano nagrody, pamiątkowe medale oraz dyplomy. Nie obędzie się również bez poczęstunku.


Zimowa Olimpiada Przedszkolaków to już czwarta edycja tej imprezy. Do tej pory organizatorzy mieli przyjemność gościć małych zawodników na dwóch letnich i jednej zimowej olimpiadzie. Celem Olimpiady Przedszkolaków jest integrowanie grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, propagowanie bezpiecznych zabaw na powietrzu, zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej, ćwiczenie sprawności działania i komunikowania się w grupie oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.


Zapraszamy w środę 16 grudnia do hali przy ul. Kusocińskiego 2 o godz. 10.00 do kibicowania małym zawodnikom.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy