Centrum handlowe Sonata Park zostanie rozbudowane

Zdjęcia i foto: Centrum handlowe Sonata Park zostanie rozbudowane  Inwestycje sochaczew

Wygląda na to, że już niedługo powiększy się sochaczewskie centrum handlowe Sonata Park. Dobudowana część powstanie na działce przylegającej do centrum handlowego od strony Warszawy.


Ze względu na fakt, iż centrum handlowe Sonata Park jest własnością firmy Carrefour Polska, przedstawiciel spółki zgłosił wniosek do Urzędu Miasta w celu wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji, która będzie polegała na rozbudowie istniejącego centrum handlowo – usługowego. Co więcej, uchwalony przez Radę Miejską plan zagospodarowania przestrzennego zakłada, że działki, na których ma powstać dobudowana część, są przeznaczone pod nieuciążliwą zabudowę, natomiast kilka z działek leży na terenie, który nie został objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co oznacza, że nie została podjęta uchwała określająca przeznaczenie, a także warunki zagospodarowania i zabudowy terenu.


Podczas budowy należy zachować szczególną ostrożność z uwagi na drogę dojazdową, która została wyłożona leszem w ramach akcji Drogi zamiast błota, a również system odwodnienia uszkodzony podczas budowy pierwszego pawilonu, co skutkowało zalaniem i zniszczeniem zbiorów na polach znajdujących się w sąsiedztwie.


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy