Zaproszenie na Charytatywny Bal dla Rodaka w Olsztynie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zaproszenie na Charytatywny Bal dla Rodaka w Olsztynie Spotkania, jubileusze sochaczew
+2

Serdecznie zapraszam na Bal dla Rodaka. 23 listopada 2019. Bal odbędzie się w bardzo prestiżowym miejscu, w Olsztynie nad jeziorem, w Restauracji Przystań ul. Żeglarska 3.
Teraz w dniu Święta Niepodległości pomyślmy o tych którzy tej niepodległości nie otrzymali. W Kazachstanie żyją potomkowie naszych Rodaków którzy zostali zesłani na tą nieludzka ziemię tylko dlatego że Polakami. Dziś musimy o nich pamiętać i im pomagać.
Proponuje Wam aby pomoc , wsparcie połączyć z zabawą. Bal dla Rodaka to sposób na zorganizowanie zbiorki pieniędzy na kolejny turnus Wakacji dla Rodaka - czyli wakacji dla dzieci z Kazachstanu.
Bal to miejsce gdzie będzie można spotkać i poznać wiele ciekawych osób.
Bal to zabawa na wysokim poziomie ale i luzie.
Poza tym jest pierwszy Bal dla Rodaka. Może kolejne będą większe, piękniejsze i w ogóle mega. Ale ten jest NAJ!! Bo jest pierwszy. Nie zwlekaj jedyna szansa wziąć udział w pierwszym Balu dla Rodaka.
W programie naszego Balu mamy niespodziankę w wykonaniu Repatriantów...
Dziś mamy zaszczyt ich przedstawić: Dima, Julia i Krysia. To oni ją szykują naszym gościom... Prawdziwa muzyczna uczta na światowym poziomie (bo oni są znani nie tylko w Kazachstanie)


Charytatywny Bal dla Rodaka w Olsztynie
Cel balu jest zbiórka środków na Wakacje Dla Rodaka - Wakacje dla Rodaków z Kazachstanu
,(...) I szły pary po parach hucznie i wesoło
Rozkręcało się, znowu skręcało się koło
Jak wąż olbrzymi, w tysiąc łamiący się zwojów (...)”
Pan Tadeusz księga XII

Kochani!!!
Pierwszy w historii naszej Fundacji dla Rodaka BAL... nie tylko po to, aby zebrać potrzebne środki na wakacje dla polskich dzieci z Kazachstanu, ale po to, aby wspaniale się bawić z tymi, którzy nas wspierają, pomagają i lubią :)

Będzie to bal nad bale w najpiękniejszym w Olsztynie miejscu, z najlepszymi Wodzirejami, z Rodakami z Kazachstanu, którzy szykują wspaniałą niespodziankę... Gwarantujemy, że będzie wspaniale!!
Bal to nie tylko wspaniała zabawa prawie już andrzejkowa, ale wsparcie szczytnego celu :). Dwa w jednym, a nawet trzy, bo to też okazja do poznania wspaniałych ludzi

23.11.2019 r.
Restauracja PRZYSTAŃ, ul. Żeglarska 3, Olsztyn
230 zł/os.
Nr konta do wpłat: 97 8838 0005 2017 0900 7771 0001
dopisek: Bal


Wszelkie szczegóły i informacje oraz potwierdzenia uczestnictwa prosimy kierować na: biuro@fundacjadlarodaka.pl
kom. 691633154


Podczas balu będzie poprowadzona licytacja obrazów znanych polskich Artystów - niebawem zdradzimy przez kogo oraz loteria.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy :)))
Cena 230 zł/os zawiera: przesmaczne jedzenie przez całą noc, napoje (również te alkoholowe), wspaniałą oprawę muzyczną... i niespodzianki :)
(jedną z nich zdradzamy już teraz: Obecność znanej w Polsce Pisarki - Joanny Jax, która osobiście poprowadzi licytację swoich powieści o Kazachstanie) :)
Będzi mozna spotkać wiele cikawych osób z całej Polski


Paweł Kłobukowski

PS

Piękna niespodzianka od Pana Stanisława Karczewskiego - Marszałka Senatu RP... Filiżanka - Kto ją wylosuje podczas naszej loterii na Balu?

Książki z dedykacja od Joanny Jax

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy