Charytatywny Erminowski Test Coopera- Zaproszenie

Zdjęcia i foto: Charytatywny Erminowski Test Coopera- Zaproszenie Biegi sochaczew

Charytatywny Erminowski Test Coopera- Zaproszenie
Już  21 września 2013 na terenie Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie po raz trzeci odbędzie się Charytatywny Sochaczewski Test Coopera 4 Pory Roku.

Organizatorami tej szczytnej imprezy są Klub Maratończyka ,,Aktywni" Sochaczew wraz z Zespołem Szkół Specjalnych w Erminowie.

I tym razem pobiegniemy, potruchczemy i pochodzimy o kijkach z sercem. Imprezy biegowe organizowane przez pasjonatów z KM ,,Aktywni" zawsze są bezpłatne...z wyjątkiem Erminowskiego Testu. Każda dorosła osoba wpłacając wpisowe w wysokości 15 zł bardzo pomaga dzieciom uczęszczającym do ZSS. Liczymy też na osoby szczodre , które nie koniecznie muszą biegać. By pomóc szkole wystarczy wrzucić przysłowiowe 10,15, 20 lub większą sumę do skarbonki-kuferka wystawionego w biurze zawodów. ZSS w Erminowie zawsze z otwartym sercem gości entuzjastów rekreacyjnego biegania i spaceru  z kijkami. Rok temu Test zgromadził rekordową ponad 230 osobową grupę biegaczy i nordic-walkerów. A za zebrane pieniążki zakupiono część  specjalistycznego wyposażenia sali rehabilitacyjnej oraz rehabilitacyjno-edukacyjne programy komputerowe. Wierzymy ,że dzięki Państwa wielkiemu sercu i tym razem z uzyskanych pieniążków szkoła zakupi sprzęt rehabilitacyjny , którego nigdy nie jest za mało !!! Instyucje, firmy i hojni dawcy też są proszeni o pomoc dla szkoły. WIERZYMY W WAS !!!

Biegamy tak jak w poprzednich latach wokół szkoły. Pętla ma około 350 metrów.

Weryfikacja zawodników i zawodniczek ruszy około 8.30. Start pierwszych serii planowany jest na godzinę 9.00.

Przewidziane są stary na dystansie 100m dla maluszków,seriach w 6-cio minutowych dla dzieci ze szkół podstawowych, oraz w seriach 12-sto minutowych dla gimnazjalistów młodzieży oraz w Open. Nordic-walkerzy będą maszerować się także w seriach 6-cio oraz 12-sto minutowych.

Każdy z uczestników otrzyma piękny ,okazały medal ( biegacze i n-walkerzy) posiłek regeneracyjny tzw.pasta-party ,które odbędzie się jak zawsze w stołówce szkolnej. Ponadto na każdego strudzonego wysiłkiem uczestnika zmagań Testowych czekać będzie woda i banany. Startujące dzieci oraz młodzież do lat 18-stu  zwolnieni są z opłaty. Apel do nauczycieli o mobilizację dzieci. Dla najliczniej reprezentowanych szkół czekać będą okazałe puchary. Na taką samą nagrodę liczyć mogą zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych. Najstarszy uczestnik Testu też otrzyma puchar.  Ze strony organizatora możemy zapewnić ,,bombową" atmosferę i nie zapomniane wrażenia oraz rywalizację w duchu fair-play.

Zapisy odbywają się drogą mailową na adres ezimny1981@gmail.com lub SMS na tel. 697 296 626 – Emanuel Zimny. W dniu biegu będzie możliwe dopisanie do listy startowej w ostatniej serii startowej. Zapisy do 18 września 2013 roku do godziny 20.00.Więcej szczegółów na stronie klubowej www.aktywni.e-sochaczew.pl w zakładce Nasze Imprezy.

Patronem medialnym imprezę objęły wszystkie lokalne tygodniki : Echo Powiatu, Ziemia Sochaczewska i EkspressSochaczewski. Jak zawsze pomocny nam portal społecznościowy e-sochaczew( wraz z dwutygodnikiem ) sochaczew.pl isochaczewianin.pl oraz niezawodne Radio Fama, sochaczewski sport.pl, socho portal sport,

Patronatem Honorowym jest  Urząd Miasta , Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy Sochaczew. Wymienione Urzędy fundują puchary. Błyszczące statuetki przekaże też Urząd Gminy w Rybnie oraz zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Mała Ojczyzna z Kozłowa Biskupiego, Stowarzyszenie Przyjazne Miasto Sochaczew, Stowarzyszenie Ruch Obywatelski -Teraz Sochaczew, Stowarzyszenie Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej , Klub Maratończyka "Aktywni" Sochaczew, Prezes Klubu KM Aktywni Sochaczew.
 Dzięki firmie MARS zasmakujemy się w pasta party a agencja nieruchomości StrefaPro.pl zakupi wodę i banany. FirmaBajlandia zapewni najmłodszym wejściówki do Bajlandii. Pragniemy też podziękować wszystkim zaangażowanym pasjonatom-społecznikom z KM ,,Aktywni" Sochaczew. 

Imprezie będą towarzyszyły występy artystyczne, kiermasz rękodzieła na rzecz ZSS Erminów.

LICZYMY MOCNO NA WSZYSTKICH TYCH , KTÓRYM NIE OBOJĘTNY JEST LOS NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTA BIEGOWEGO.

NIECH ŻYJE SPORT !!!

KM Aktywni Sochaczew

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy