Charytatywny Sochaczewski Test Coopera

Zdjęcia i foto: Charytatywny Sochaczewski Test Coopera Biegi sochaczew

21 marca 2015 - Charytatywny Sochaczewski Test Coopera dla Szkoły w Erminowie.

REGULAMIN i zgłoszenia: na www.aktywni.esochaczew.pl

Test ma nie tylko szczytny cel ale jest również naborem do naszej sekcji młodzieżowej - zapraszamy do bliższego zapoznania się z nami podczas zawodów.

Zgłoszonych 107 zawodników. 57 mężczyzn i 50 kobiety - stan z 16.03.2015 g. 12.00 (zgłoszenia przyjmowane do 19 marca 2015 do g.20.00)

Ostateczna godziny startów podane zostaną po zamknięciu zapisów w czwartek 19 marca.

Bieg 1 (skrzaty dziewczęta 2008 i młodsze)(bieg ok. 100 m) godz. 9.00

1. Chrzanowska Judyta - SP 2 Sochaczew

2. Dydak Amelia - SP Śladów

Bieg 2 (skrzaty chłopcy 2008 i młodsi) (bieg ok. 100 m) godz. 9.05

1. Jeznach Oktwian - SP 4 Sochaczew

2. Bogusz Piotr - Łowicz

3. Chojnacki Jan - Sochaczew

4. Kusiak Maciej - SP Śladów

Bieg 3 (dziewczęta 2007-2005) ok. godz. 9.10

1. Porodko Katarzyna - SP 2 Sochaczew

2. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team

3. Chrzanowska Kinga - SP 4 Sochaczew

4. Chrzanowska Nikola - SP 4 Sochaczew

5. Chrzanowska Klaudia - SP 4 Sochaczew

6. Gratys Natalia - SP 3 Sochaczew

7. Kosińska Lena - SP Śladów

8. Miecznikowska Maja - SP Śladów

9. Janicka Sandra - SP Śladów

10. Przydworska Oliwia - SP Śladów

11. Jasińska Julia - SP Śladów

12. Celarek Natalia - SP Śladów

13. Pacholska Martyna - SP Śladów

14. Balcerzak Natalia - SP Śladów

15. Gabryś Julia - SP Śladów

16. Kusiak Weronika - SP Śladów

Bieg 4 (chłopcy 2007-2005) ok. godz. 9.20

1. Złotowski Kacper - SP 4 Sochaczew

2. Bogusz Szymon - Łowicz

3. Kołodziejczak Jakub - Socho Team

4. Jeleń Robert - SP 3 Sochaczew

5. Przydatek Mateusz - SP Śladów

6. Poryszewski Maciej - SP Śladów

7. Dobrzyński Marceli - SP Śladów

8. Ciołkowski Patryk - SP Śladów

9. Łyczywek Dominik - SP Śladów

Bieg 5 (dziewczęta 2004-2002) ok. godz. 9.30

1. Chrzanowska Daria - SP 4 Sochaczew

2. Lewandowska Weronika - KM Aktywni Sochaczew

3. Kacprzak Julia - SP 4 Sochaczew

4. Wosińska Julia - KM Aktywni Sochaczew/SP Śladów

5. Dudzińska Julia - SP Śladów

6. Dobrzyńska Roksana - SP Śladów

7. Piekalska Oliwia - SP Śladów

8. Stefaniak Karolina - SP Śladów

9. Zaremba Wiktoria - SP Śladów

10. Szymańska Małgorzata - SP Śladów

11. Jackowska Dagmara - SP Śladów

Bieg 6 (chłopcy 2004-2002) ok. godz. 9.40

1. Feliga Daniel - SP 4 Sochaczew

2. Włodarczyk Miłosz - Pijarska SP Królowej Pokoju Łowicz

3. Kaźmierski Jan - Pijarska SP Królowej Pokoju Łowicz

4. Kuziński Konrad - KM Aktywni Sochaczew

5. Szufliński Filip - SP 2 Sochaczew

6. Dermiaha Dawid - SP Śladów

7. Jackowski Daniel - SP Śladów

8. Wosiński Mateusz - SP Śladów

9. Jeznach Michał - SP Śladów

10. Śmielak Cezary - SP Śladów

Bieg 7 (dziewczęta 2001-1999) ok. godz. 9.50

1. Dragańska Julia - KM Aktywni Sochaczew

2. Porodko Aleksandra - Gim 1 Sochaczew

3. Szymańska Agata - Gimnazjum Wymysłów

4. Pietruszka Aleksandra - KM Aktywni Sochaczew

5. Macho Julia - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

6. Radosz Joanna - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

7. Iwańska Róża - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

8. Wojtczak Martyna - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

9. Filipowicz Aleksandra - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

10. Gontarz Julia - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

11. Włodarczyk Gabriela - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

12. Czerwińska Michalina - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

13. Zawadzka Anna - Gimnazjum Lasocin 

14. Łabendowicz Magdalena - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz

15. Jeznach Anna - Gim Lasocin

Bieg 8 (chłopcy 2001-1999) ok. godz. 10.10

1. Nosarzewski Daniel - Gim Lasocin

2. Jaworski Mateusz - Gim 3 Sochaczew

3. Wosiński Mikołaj - KM Aktywni Sochaczew

4. Chmielewski Eryk - Gim 2 Sochaczew

5. Szuflński Filip - Kozłów Biskupi

Bieg 9 (kobiety do 29 lat ur. 1998-1986) ok. godz. 10.30

1. Zajączkowska Zuzanna - Sochaczew

2. Zasada Olga - Pijarskie LO Królowej Pokoju Łowicz

3. Szymkowicz Julia - Pijarskie LO Królowej Pokoju Łowicz

4. Zakrzewska Katarzyna - Sochaczew

5. Kapusta Agata - Pijarskie LO Królowej Pokoju Łowicz

6. Grefkowicz Natalia - Kozłów Biskupi

Bieg 10 (mężczyźni do 29 lat ur. 1998-1986) ok. godz. 10.50

1. Mikulski Tomasz - KM Aktywni Sochaczew

2. Ząbczyński Adam - Sochaczew

3. Kuklewicz Łukasz - KM Aktywni Sochaczew

4. Uliński Maciej - Warszawa

5. Adamkiewicz Michał - KM Aktywni Sochaczew

6. Podczaski Radosław - Sochaczew

7. Muras Rafał - UKS Filipides Teresin

8. Winnicki Kamil - UKS Filipides Teresin

9. Rutkowski Wojciech - Łowicz

10. Kozłowski Grzegorz - AZS AWF Warszawa

11. Karwowski Marcin - Mława

12. Karwowski Michał - Mława

13. Kowalski Patryk - KM Aktywni Sochaczew

14. Gawlak Damian - Maszna

15. Malicki Kamil - Sochaczew

16. Kowalski Adrian - KM Aktywni Sochaczew

Bieg 11 (kobiety 30-39 lat ur. 1985-1976) ok. godz. 11.10

Bieg 12 (mężczyźni 30-39 lat ur. 1985-1976) ok. godz 11.30

1. Wiśniewski Sebastian - Stowarzyszenie Przez Sport w Przyszłość

2. Ciećwierz Dariusz - LKS Olymp Błonie

3. Piotr Stępniak - KM Aktywni Sochaczew

4. Gawlak Damian - Maszna

5. Lewandowski Sławomir - KM Aktywni Sochaczew

6. Więckiewicz Rafał - Sochaczew

Bieg 13 (kobiety 40+ ur. 1975 i starsze) ok. godz. 11.50

Bieg 14 (mężczyźni 40-49 lat ur. 1975-1966) ok. godz. 12.10

1. Milczarek Rafał - KM Aktywni Sochaczew

2. Siepietowski Piotr - KB Rebus Pl (Warszawa)

3. Kiełbasa Dariusz - KB TKKF Promyk Ciechanów

4. Kazimierski Artur - KM Aktywni Sochaczew

Bieg 15 (mężczyźni 50+ ur. 1965 i starsi) ok. godz. 12.30

1. Paradowski Roman - KM Aktywni Sochaczew

2. Niemiec Adam - KM Aktywni Sochaczew

3. Nowakowski Ryszard - KM Aktywni Sochaczew

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy