Chcą samorządowej obrony TV Trwam

/ 27 komentarzy
Zdjęcia i foto: Chcą samorządowej obrony TV Trwam Radni i rady samorządowe sochaczew

Lokalne kluby PiS chcą, by radni Sochaczewa przyjęli stanowisko w sprawie nieprzyznania TV Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym. Rada powiatu, gdzie PiS jest w opozycyjnej mniejszości, odrzuciła ten wniosek. Rada miasta utknęła w martwym punkcie, bo chociaż tu PiS jest w koalicyjnej większości, opozycjoniści wyszli i zabrakło kworum.


„Stanowczo sprzeciwiamy się wykluczaniu katolickiej większości Narodu!” – tak brzmi najważniejsze (wyboldowane) hasło stanowiska, jakie radom miasta i powiatu Sochaczew zaproponowali do przyjęcia radni z klubów Prawa i Sprawiedliwości. Stanowisko jest wyrazem zdecydowanego sprzeciwu wobec nieprzyznania TV Trwam przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji miejsca na przygotowywanym multipleksie cyfrowym.

„Wykluczenie stacji o charakterze religijnym w procesie koncesyjnym godzi w prawa katolików. Godzi w licznych odbiorców, wśród których wiele jest osób chorych i samotnych, dla których TV Trwam stanowi jedyny wiarygodny środek informacji” – czytamy między innymi w dyskutowanym stanowisku, będącym jednocześnie apelem do KRRiT o zagwarantowanie pełnej możliwości odbioru Trwam na multipleksie cyfrowym.

Rada Powiatu, gdzie PiS jest w opozycyjnej mniejszości, odrzuciła wniosek, nie znajdując powodów do zajmowania się tą sprawą przez lokalny samorząd. Podobnie argumentowali przeciwnicy stanowiska podczas ostatniej sesji Rady Miasta (3 lutego), tu jednak PiS należy do sprzyjającej burmistrzowi większości – klub mógł więc liczyć na pomyślne dla sprawy głosowanie. Ale do głosowania nie doszło.

Radny Marcin Podsędek zgłosił formalny wniosek o nieobradowanie na ten temat. - Sprawa ta w ogóle nie powinna być przedmiotem analizy Rady Miejskiej. Proszę zrozumieć, ja nie krytykuję treści tego stanowiska, nie o to chodzi. Po prostu absurdem jest angażowanie lokalnego samorządu do obrony TV Trwam. Tak samo uważałbym, gdyby chodziło o TVP czy TVN. Mogę też użyć innego argumentu. Przecież nie znam powodów nieprzyznania tego miejsca na multipleksie. Nie wiem, czym kierowała się Krajowa Rada. Jak mogę więc przyjąć jakiekolwiek stanowisko w tej sprawie? - przekonywał.

- Ale przecież Trwam to też jest sprawa naszego miasta, mamy wielu mieszkańców, którzy oglądają tę stację. Decyzja Krajowej Rady ich dyskryminuje - broniła stanowiska przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Gonta z PiS-u.

Dodajmy, że oficjalnie Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji swoją decyzję w sprawie Trwam tłumaczy względami ekonomiczno-finansowymi. Jak twierdzi prezes KRRiT Jan Dworak, Fundacja Lux Veritatis, która występowała o koncesję dla Trwam, nie gwarantowała finansowego powodzenia tego przedsięwzięcia.

Przed głosowaniem stanowiska przewodnicząca Gonta zarządziła 10-minutową przerwę, w trakcie której cała opozycja opuściła sesję. „Nie chcemy brać w tym udziału” – mówili, wychodząc. Ale do głosowania w ogóle nie doszło.

Sesja bowiem się nie skończyła. Stanowisko w sprawie Trwam nie mogło być głosowane, gdyż po wyjściu opozycji zabrakło kworum. Pozostali na sali radni byli wyraźnie zaskoczeni. Przez kilkanaście minut dyskutowano z mecenasem Pawłem Rojewskim o tym, co teraz zrobić (zdjęcie do artykułu). W końcu Jolanta Gonta oficjalnie przerwała sesję, przekładając dokończenie posiedzenia na jutro, środę 8 lutego. Opozycja już zapowiedziała, że jej nie będzie.

figa

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (27)

użytkownik8699użytkownik8699
0

To co wyprawiają członkowie PiS-u w Sochaczewie to jest żenujące. Proponuje aby członkowie zrezygnowali z członkowstwa w tej partii jeżeli zatracają jej wartości.


Z takim podejściem jedynie godne miejsce to wśród ,,Srających Kotów’’, PO, SLD.


Żadnego członka PiS-u nie było dziś na proteście pod ,,Hotelem Chopin’’

(2012-02-07 22:34)
IrekisIrekis
0

Nie mam zamiaru brać udziału w żadnych dyskusjach i głosowaniach dotyczących koncesji czy to dla Trwam czy TVN24 czy też innego Polsatu mogę podpisać się pod każdą prośbą dotyczącą mediów Niepokalanów czy też radia Fama albo lokalnej telewizji gdyż to dotyczy naszego powiatu i naszych spraw a radio czy telewizja w Toruniu nie interesuje mnie zupełnie. Jestem zniesmaczony tym, że nie wiedziałem kilka dni przed sesja o takim głosowaniu, bo bym już wtedy poinformował prezydium rady o moim stanowisku.


Jestem zainteresowany cenami wody i ścieków, opłatami za przedszkola, stanem miejskich ulic i lokalnymi podatkami i pytam na każdej sesji, dlaczego jeżeli jest tak dobrze to jest tak źle i niezmiennie słysze że jest dobrze i będzie jeszcze lepiej tylko,  ….. dla kogo?


Irek Kisiołek radny Porozumienie Obywatelskie Sochaczew

(2012-02-08 12:12)
prdprd
0

Zenujace.......

(2012-02-08 17:48)
cenzurkacenzurka
0
A czego można było się spodziewać lepszego po obecnej władzy, dla mnie jest szokiem że Nasi radni z PIS-u i Forum Osieckiego zajmują się takimi sprawami jak koncesja dla Tv Trwam...a to w mieście Panie Osiecki i Pani Przewodnicząca nie ma ważniejszych spraw??? Za takie sprawy Nasza Pani Przewodnicząca bierze nie małą kasę, skoro tak bardzo chce bronić Ojca Rydzyka to niech zrezygnuje z diety która przysługuje Jej jako przewodniczącej, bo ja mówię stanowcze NIE dla płacenia tej Pani za takie akcje...Kobieto, troszeczkę więcej rozumu miej Pani w głowie i nie wyskakuj więcej z takimi punktami na sesji Rady Miasta.
(2012-02-08 19:33)
samurajsamuraj
0

Irku Kisiołku tak cię interesują w mieście ulice, że nie jesteś w stanie zająć się niczym innym? Pomyśl, że dla wielu ludzi wolność mediów ma ogromne znaczenie, większe niż dziura w jezdni!!!


Porozumienie (wywodzące się z PSL) z Podsędkiem na czele zrejterowało i podczas przerwy w sesji cichaczem jak uczniacy przed klasówką ZWIAŁO!!! A teraz się usprawiedliwiają, też jak przyłapani uczniacy jakim to tchórzowskim dobrem się kierowali.

(2012-02-08 21:35)
IrekisIrekis
0

Tak kochany samuraju interesują mnie ulice, o czym świadczy mój program wyborczy składający się tylko z jednego punktu i na pewno nie był to punkt głoszący o walce o wolności mediów, bo media są wolne!!  jakby nie były wolne to nie moglibyśmy sobie nawet tak popisać bez kontroli.


Co do rejterady, strachu czy tchórzostwa to gwarantuje Tobie i wszystkim innym mieszkańcom Sochaczewa, że zawsze wyjdę z sesji, kiedy będę uważał, że tak powinienem zrobić i nie jest to zależne od nikogo, szanuje ludzi słuchających telewizji Trwam, ale szanuje tez Nergala czy innych ludzi o zupełnie odmiennych poglądach ja kocham ludzi.  W przeciwieństwie do tych, którzy ludzi nienawidzą odmienność oceny otaczającego nas świata dla mnie jest naturalne a dla niektórych niemożliwe do zaakceptowania. W latach 70 i 80 słuchaliśmy całą rodzina radia Wolna Europa w latach 90 ewolucja informacyjna powodowała, że ja zrozumiałem i pewnie wielu ludzi też ze realne życie to te, które jest wkoło nas, ale nie te przedstawiane przez komentatora radiowego czy telewizyjnego ,tylko oceniane na podstawie własnych osobistych doświadczeń. Słuchanie gadających głów bezkrytycznie zawsze prowadzi do otumanienia nigdy nie prowadzi do rozwoju i dlatego ja mam bardzo duży dystans do jakichkolwiek informacji czy przekazów, w których manipulują nami podprogowo, nadprogowo i centralnie miedzy oczy abyśmy świat postrzegali tak jak oni chcą a ja mam te wszystkie informacje w ….. No wiesz gdzie i wychodzę z domu i widzę dziurę w jezdni i to jest to, czego się będę trzymał, bo na interesach biznesmenów czy to z TVN czy z Polsatu Czy z telewizji TRWAM się nie znam i tyle a o dziurach w jezdni mam, jako takie pojecie.


Pozdrawiam wszystkich samodzielnie myślących


Irek Kisiołek

(2012-02-08 22:14)
samurajsamuraj
0
Pięknie, doceniam Twoje samodzielne myślenie o którym piszesz, ale nie przekonasz mnie, że wszyscy uciekający z sesji tak "SAMODZIELNIE" pomyśleli jak ty!!! (A może Tobie się tylko tak wydaje, że samodzielnie myślisz!?!? A tak naprawdę czynisz nieświadomie tak jak ktoś chce???) Mimo wszystko mam niewielkie mniemanie o radnych, którzy uciekają z posiedzenia Rady Miasta. Myślisz, że to naprawdę jest mądre rozwiązanie?!? Że wyborcy Cię po to wybrali, abyś zwiewał z posiedzenia mimo wszystko jak tchórz?!?!? (2012-02-08 23:11)
GRZECHGRZECH
0
Jak na samuraja masz marne pojęcie o taktyce i strategii.
Nie raz aby wygrać trzeba się wycofać i przegrupować.
Czasem poświęcić coś w jednym miejscu aby w innym ugrać dużo więcej.

Czy był za sens zostawać na poprzedniej radzie skoro wynik był z góry przesądzony.
Opuszczając obrady radni dali czas na przegrupowanie. To nie tchórzostwo a normalne zagranie taktyczne.
(2012-02-09 00:26)
effeff
0

Jak dla mnie to i tak nie ma wytłumaczenia. Mówisz o przesądzonym wyniku itd. To tak samo jakby PiS miał by uciekać z parlamentu jak jest jakies głosowanie, bo przecież PO ma większość za sobą i wiadomo, że ich ustawy przejdą ... to czy wtedy PiS ( i inni, którzy myślą podobnie ) mają wychodzić z głosowania?


Poza tym nie wydaje mi się żeby to był jedyny zastępczy ( zapychający ) temat do głosowania w naszym mieście. Za kadencji Czubackiego czy innych też pewnie tak było, no ale teraz robi się taki szum ...

(2012-02-09 08:49)
IrekisIrekis
0

Dzięki za docenienie mojego samodzielnego myślenia, do niczego nie zamierzam Cię przekonywać, ponieważ prezentuję na tym forum tylko swoje stanowisko a nie jest to dyskusja na argumenty, co do uciekania i tchórzostwa to bardzo proszę abyś zerknął na stronę sejmu RP i zobaczył ile razy opuszczali posiedzenia sejmu posłowie z PiS, po czym natychmiast jeszcze na korytarzu organizowali konferencję jak to nie mogą wyrazić swej opinii i jak to strasznie jest w sejmie, bo cała władza jest w rękach PO, ale oczywiście te argumenty nie są w stanie do Ciebie trafić, bo podejrzewam niestety, że nie myślisz samodzielnie i to, co piszesz robisz pod wpływem tych osób, które tak chcą.


Ja mam jeszcze mniejsze mniemanie niż Ty o posłach, którzy uciekają z posiedzenia sejmu, bo to jest głupie rozwiązanie. Wyborcy wybrali mnie po to abym dbał o łatanie dziur w jezdniach a nie abym wdawał się w wojny religijne, a co do religii to dzisiejsze newsy


Ponad 2 miliardy dolarów - tyle kosztował Kościół na świecie skandal pedofilii wśród księży. Takie dane przedstawili amerykańscy eksperci podczas trwającego w Rzymie sympozjum na temat walki z dewiacjami seksualnymi w szeregach duchowieństwa.


Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał na 2, 5 roku więzienia 52-letniego księdza Romana J., byłego dyrektora i założyciela radia Via, za to, że molestował seksualnie swoją nieletnią uczennicę


Na karę roku i czterech miesięcy więzienia w zawieszeniu na cztery lata Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał w poniedziałek ks. Mirosława B., oskarżonego o to, że jako proboszcz parafii w Bojanie nakłaniał 15-latkę do picia alkoholu, a potem molestował ją seksualnie.


Niemiecki sąd skazał dzisiaj katolickiego księdza na sześć lat więzienia za wykorzystywanie dzieci na tle seksualnym. Przez kilka lat duchowny ok. 250 razy dopuścił się molestowania na trzech nieletnich chłopcach.


Dlatego widzisz mój kochany samuraju moja nieufności, co do jakichkolwiek instytucji katolickich ( oraz wszystkich innych instytucji świeckich i religijnych) jest ograniczona i to mam nadzieje jesteś w stanie zrozumieć, w tym kraju żyją nie tylko katolicy są też wyznawcy innych religii i osoby niewierzące lub wątpiące tylko, że ja wszystkich ich rozumiem, ale z żadnymi poglądami tych grup do końca się nie zgadzam, bo ja myślę samodzielnie a nie przez żadne pryzmaty, dogmaty czy inne prawdy niepodważalne.


Rozumiem, że Cię nie przekonałem i nie to było moim celem, nasze wypowiedzi czyta dużo osób i to one ocenią moje postępowanie w oparciu o motywy, którymi się kierowałem.


Pozdrawiam i kończę tą polemikę, bo moje samodzielne myślenie wskazuje mi że powinienem:


Zobaczyć czy mieszkający koło mnie starsi ludzie nie zamarzli i czy nic im nie potrzeba, czy po opadach śniegu nie trzeba interweniować o odśnieżanie, czy mieszkańcy ul. Zamoyskiego doprowadzą do zmiany planów wydatków i otrzymają upragnione oświetlenie i asfalt, czy przesypownia śmieci w Chodakowie powstanie, bo ja  jestem przeciw i inne takie sprawy niewarte wspominania. No i oczywiście muszę kupić nowe buty, bo za każdym razem tak jak mówiłem, gdy ktokolwiek będzie mnie chciał wciągać w swoje polityczne intrygi to ucieknę, stchórzę, zwieje ze strachu, bo jestem człowiekiem myślącym samodzielnie.


Kończę i nie zamierzam brać udział w dalszych dyskusjach na ten temat ….. No chyba żeby moim adwersarzem   był jakiś bohater z imienia i nazwiska a nie ukrywający swoje poglądy pod maska samuraja – Samuraj.


Pozdrawiam Serdecznie Irek Kisiołek

(2012-02-09 12:23)
tototomitototomi
0
   "     interesują mnie ulice, o czym świadczy mój program wyborczy składający się tylko z jednego punktu i na pewno nie był to punkt głoszący o walce o wolności mediów, bo media są wolne!!   "
jeśli  tak to czym wytłumaczyć brak zgody na nadawanie ??? Nie oglądam tej telewizji , nie zgadzam się ze wszystkim  z Radiem Maryja ale ....  ALE chcę mieć możliwość porównania stanowisk , możliwość włączenia lub NIE , możliwość WYBORU !!! Czy brak pozwolenia jest WOLNOŚĆIĄ MEDIÓW ???  Czy Kościół Katolicki jest Sektą szkodliwą społecznie ????          Dlaczego mam być dyskryminowany ???  bo nie jestem mniejszością , luzakiem , nie mam wszystkiego w du.. , bo myślę samodzielnie jeszcze nie ogłupiony przez propagandę sukcesu , .... ????   pozdrawiam (2012-02-09 13:04)
dreptakdreptak
0
tototomi, to najmądrzejsza wypowiedź ze wszystkich jakie tu padły. 
Mam nadzieję, że radni którzy zerwali obrady nie dostaną diety. Panie i Panowie Radni, uczestnictwo w sesji to nie wasza dobra wola tylko z.....y obowiązek. Jak nie macie chęci albo czasu to zrezygnujcie. Przyjdą inni. (2012-02-09 19:32)
samurajsamuraj
0
Panie Irku co te wyroki mają wspólnego z wolnością mediów??? Mówisz Pan, że nie działasz nigdy pod wpływem indoktrynacji medialnej tylko myślisz samodzielnie!!! To czemu twierdzisz za TVN-em i Michnikiem, że jak krytykuję DEZERCJĘ radnych to na pewno muszę być "pisowcem". Bzdury pan piszesz ja nie mam nic wspólnego z PiS. Mi chodzi tylko o demokrację i wolność w mediach!!! (2012-02-09 20:46)
karol997karol997
0

Każdy ma wlasne poglądy i nie możecie zmuszać radnych aby podpisywali coś z czym się nie zgadzają....tototam sam się podpisz jak uważasz, że jest to sprawa dla Ciebie bardzo ważna. Uważam, że radni mają wolną wolę i prawo do niej, więc jeśli nie chcą uczestniczyć w danej chwili w obradach mogą zwyczajnie wyjść z sesji...


pozdrawoam wybrańców TV trwam


Karol

(2012-02-09 21:00)
Daniel GrabarekDaniel Grabarek
0
Jest tez wielu, ktorzy nie ogladaja tej telewizji. To skandal, ze Rada Miejska zajmuje sie takimi rzeczami. Obnizcie lepiej podatki zbierane przez gmine! (2012-02-10 09:28)
ciemnogrodziankaciemnogrodzianka
0
Daniel Grabarek odszedł z Echa Powiatu, bo mu kneblowali usta i nie mógł pisać prawdy. Dziś uważa, że urzędowe kneblowanie nadawców katolickich jest ok. Nich pan wejdzie w moją wizytówkę i dopisze: jestem za wolnością słowa, ale tylko mojego,jestem za demokracją, ale tylko wtedy, jeśli wszyscy się ze mną zgadzają,jestem za wolnym wyborem w tv, ale bez nadawców, których nie lubię,tych jestem za, oprócz..., można wymienić 100 stron
Panie Danielu "Jaźń się Panu roztroiła"

Pan Daniel ma się za inteligencję, ale na Boga, wierzę, że nigdy mu nie przyjdzie do głowy, by się mieć za elitę. Kwit to nie wszystko. Czasem większą wartość ma kwit z pralni.Rada ma obowiązek zająć się każdym problemem zgłaszanym przez mieszkańców. (2012-02-10 11:06)
GRZECHGRZECH
0
Jakie kneblowanie?
Trwam jest w kablówkach, jest na satelicie. Jaki tu knebel?
Brak katolickich?
TV Puls które wywodzi się z Niepokalanowa jest w cyfrowym multipleksie numer 2.

(2012-02-10 11:43)
ciemnogrodziankaciemnogrodzianka
0
tzw. GRZECHU, jest w Tobie dużo grzechu, grzechu zafałszowania. Gdyby obecność w kablówce i na satelicie była najważniejsza, to po co na multipleks pchaliby się wszyscy inni: polsat, tvn, i ta wszystkie stacyjki co powstały na dzień przed zgłoszeniem do RRiTV? Bezprawna odmowa koncesji jest kneblem, ograniczeniem, cenzurą itd. itp. Kiedyś nawet do Ciebie to dotrze.WOLNOŚĆ SŁOWA I WYRAŻANIA POGLĄDÓW TO PODSTAWA DEMOKRACJI - ZAPAMIĘTAJ! (2012-02-10 12:50)
ciemnogrodziankaciemnogrodzianka
0
W kwestii TV Puls, to raczej dramatyczna historia. Święty Maksymilian Kolbe na pewno ubolewa. Prawie 100 lat temu był wizjonerem w tematyce mediów, gazeta, radio. Głośno już wtedy mówił o telewizji. To co braciszkowie zrobili z TV Puls to profanacja, sprzedali. Dziś TV Puls nie ma nic wspólnego z pierwowzorem, jeżeli nazywasz ją telewizją katolicką, to tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że nie wiesz o czym mówisz. 
(2012-02-10 12:56)
Daniel GrabarekDaniel Grabarek
0


1. Przede wszystkim natomiast uważam, że Rada Miejska miasta,
jakich w Polsce są dziesiątki, powinna się zajmować problemami mieszkańców
miasta, a nie prowadzić wojnę w obronie określonej wizji światopoglądowej.
Uważam tak, niezależnie czy od tego czy radni będą chcieli bronić Telewizji
Trwam czy np. Telewizji Palikota.2. Masz po części rację, co do motywów mojej decyzji. Teraz pytanie do Ciebie:
myślisz, że Telewizja Trwam umożliwiłaby mi więcej swobody? Ja myślę, że nie
miałbym szans powiedzieć nic, ponad to, co wyznacza linia programowa, a tym
bardziej nic sprzecznego z katolickimi wartościami. Myślę, że w ogóle nie
dopuszczono by mnie na wizję.3. Błędny jest argument, że katolik automatycznie oznacza słuchacza Radia
Maryja i widza Telewizji Trwam. Jest zdecydowanie inaczej! Ciężko ocenić, jaki procent społeczeństwa można
w Polsce uznać za katolików, bo statystyki kościoła są przeszacowane (by nie
być katolikiem w oczach kościoła trzeba złożyć akt apostazji). Powiedzmy, że na
pewno ponad 90% Polaków to katolicy. Słuchalność Radia Maryja to około
1,8-2,5%: (za:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/duzy-spadek-pr-i-i-radia-zet-traci-takze-trojka)

Wniosek: olbrzymia większość katolików nie słucha RM i nie utożsamia się z tym
środowiskiem!(2012-02-10 14:47)
samurajsamuraj
0
Danielu, jeśli to jest tylko 1,8-2,5 % i to tylko mocherowych beretów i oszołomskich ciemniaków, to co za problem dla wykształconych z wielkich miast???? A jednak "tuskowa rada" ich się boi!!! Przecież wystarczy dać im to miejsce, a kto nie chce słuchać wrażej stacji to zmienia kanał i po PROBLEMIE!!! A radni mają zająć się każdym problemem obywateli. Jeśli się nie zgadzają i nie popierają to powinni wiedzieć, że jest możliwość głosowania na: TAK, NIE lub wstrzymać się od głosu. W momencie gdy UCIEKLI to pokazali, że jeszcze nie załapali jak się głosuje i są tam przypadkowo prowadzeni jak barany przez bacę!!!! (2012-02-11 00:06)
robroyrobroy
0
część tych PiSowskich pieniaczy nie pofatygowała się na Google i nie sprawdziła co to jest ten " multipleks",czy odebrano koncesję TV Trwam?czy wycięto ich z kablówki?zdjęto z satelity? sprzedali tysiące dekoderów,wyrywając grosz z kieszeni biednych oglądaczy,może chodzi o kasę? Ojciec dr dyrektor nie chce płacić a może jeszcze żąda okruchów z abonamentu dla RTV?
(2012-02-11 10:22)
GRZECHGRZECH
0
W gruncie rzeczy nie dziwię się że nie dostali koncesji ze względów finansowych.
TV Trwam i Radio Maryja utrzymują się z dotacji oglądaczy a nie z dużych przewidywalnych wpływów z reklam.
W dodatku dotacje nie są na wymienione media tylko na fundacje ojca  Rydzyka. W związku z tym pewnie nie wchodzą do obrotu TV Trwam.
W dodatku ojciec miał twardy orzech do zgryzienia.
Ujawnić cały system finansowania i obroty czy nadal pokazywać się jako biedna fundacja.
(2012-02-11 10:38)
robroyrobroy
0
GRZECH- z reklamami w TV to jest tak-najbardziej zainteresowani we wprowadzeniu abonamentu dla TVP są TVN i Polsat,dlaczego?w TVP nie będzie reklam,a cały panel może przejść z TVP (1/3 rynku) do nich,mając już zapełniony regulaminowy czas na prezentacje,te stacje komercyjne podnoszą cenę 15 sekundowego spotu z (powiedzmy)15 tys. na 25(nie znam cen a wchodzić mi się na cenniki telewizyjne nie chce-sobota ,pywo,kumasz)i wszystko gra,za te dozwolone 18 minut na godzinę zgarną nie 1 245 627 zł tylko 2-3 razy więcej,TV Trwam też może uszczknąć z tego tortu-oczywiście nie piwo  i takie tam ale leki geriatryczne,zasypki dla wnuków,kleje do protez,rozumiesz i te przepiękne reklamy animowane w których widać jak po zażyciu proszka regenerują się stawy i kości,w mig!!
(2012-02-11 12:53)
GRZECHGRZECH
0
No dobra, a co ma piernik (abonament RTV) do wiatraka (TV Trwam) ?
(2012-02-11 17:47)
robroyrobroy
0
jeżeli TVP zacznie kosić abonament to przestaną nadawać reklamy i wtedy Trwam może chapnąć z tego torcika
(2012-02-11 17:52)
GRZECHGRZECH
0
Podejrzewam że kwota wpływów z reklam nadal będzie niewspółmierna do tego co zarabiają inne nie niszowe telewizje. I nadal głównym wpływem będą dotacje od ludzi.
(2012-02-12 09:34)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy