Chciał przekupić policjantów, a teraz odpowie przed sądem

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Chciał przekupić policjantów, a teraz odpowie przed sądem  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Mężczyzna usiłował przekupić policjantów po tym jak Ci zatrzymali go za przekroczenie dozwolonej prędkości. Nie dość, że mu się to nie udało to jeszcze na dodatek grozi mu teraz do 8 lat pozbawienia wolności. 


Jakiś czas temu policjanci kontrolowali prędkość na ul. Warszawskiej , tuż przy zjeździe z drogi krajowej nr 92. W pewnym momencie zauważyli kierowcę Chevroleta Camaro, który poruszał się zdecydowanie za szybko. 

Według pomiaru była to prędkość 95 km/h w obszarze zabudowanym. 

Mężczyzna natychmiast został zatrzymany do kontroli. Funkcjonariusze poinformowali go o popełnionym wykroczeniu i jego konsekwencjach czyli mandacie i punktach karnych. 

Kierowca jednak postanowił ,,załatwić sprawę po swojemu" i podczas wykonywanych czynności podał policjantom dowód rejestracyjny, w który włożył banknoty i zaproponował, żeby się „dogadali”.


40 - letni mieszkaniec Sochaczewa został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. W Prokuraturze Rejonowej usłyszał zarzuty usiłowania wręczenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Teraz grozi mu kara 8 lat pozbawienia wolności. 


(źródło KPP w Sochaczewie)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

linulinu
0
sukces..goni sukces.. takie rzeczy tylko za PiS`u Serce rosnie, głowa boli, mózg się lasuje... brak słów po prostu. Duma rozpiera... łzy cisną się do oczu. Musze kończyć, bo chyba juz nie dam rady .

(2019-12-17 05:29)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy