Chciał zrobić plac zabaw dla córki. Ukradł ponad 200 mat

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Chciał zrobić plac zabaw dla córki. Ukradł ponad 200 mat Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Ukradł elastyczne maty z jednej ze szkół podstawowych na terenie powiatu sochaczewskiego tłumacząc się, że chciał zrobić plac zabaw własnej córce. W ciągu miesiąca dopuścił się kradzieży 235 mat, o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.


W ciągu ostatniego miesiąca na placu zabaw jednej ze szkół podstawowych mieszczących się na terenie powiatu sochaczewskiego doszło do trzech kradzieży. Skradzionymi przedmiotami były maty m.in. chroniące dzieci przed bolesnym upadkiem oraz zranieniem podczas zabawy.


Według ustaleń policjantów z referatu operacyjno-rozpoznawczego, sprawcą jest 42-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. W trakcie przeszukania jego domu i garażu mundurowi znaleźli wszystkie maty, które mężczyzna ukradł ze szkoły. Sprawca został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie policjanci przedstawili mu trzy zarzuty kradzieży. Mieszkaniec gminy Nowa Sucha przyznał się do popełnionych przestępstw, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że robi placyk zabaw dla własnego dziecka. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.


(źródło KPP Sochaczew)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

MaciekMaciek
0
dobry Tateł ;) (2019-07-11 15:16)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy