CHEMIA - najpiękniejszy film o miłości - w Sochaczewie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: CHEMIA - najpiękniejszy film o miłości - w Sochaczewie Film, fotografia sochaczew

„Chemia”, która dzisiaj wchodzi do kin, to porywająca opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. Reżyser, Bartek Prokopowicz, przekonuje, że „to film dla wszystkich, którzy wierzą, że w życiu najważniejsza jest właśnie miłość. To film o umiejętności odchodzenia, ale także o tym, że trzeba czerpać z życia, póki żyjemy”.„Chemia” inspirowana jest wydarzeniami z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll.
Na ekranie zobaczymy: znakomitą Agnieszkę Żulewską („Bejbi blues”), Tomasza Schuchardta ( „Jesteś Bogiem”), Danutę Stenkę, Eryka Lubosa, Adama Woronowicza, Anitę Jancię-Prokopowicz.  Autorem zdjęć do filmu jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”). 


Album „Mental House”, z którego pochodzi utwór „Differences” ukazał się 24 listopada 2014 roku i dotarł do dziewiątej pozycji na liście OLIS, najwyższej w ponad 10-letniej historii Afromental.


Zespół Afromental to: Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).


„Chemia” nie bez przyczyny nazywana jest najpiękniejszym polskim filmem o miłości. Historia miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci tak poruszyła muzyków z zespołu Afromental, że zdecydowali się na współpracę z producentami filmu. Efektem tej współpracy jest teledysk do utworu „Differences”:„Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że »Differences« może być częścią ilustracji tego bardzo wyjątkowego i poruszającego filmu o miłości, życiu i śmierci” – mówią muzycy.
/info dystrybutora/


Zapraszamy na "Chemię" do Kina Mazowsze. Już dziś o 20.15 -->> ZOBACZ CAŁY REPERTUAR

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy