Chmury zebrały się nad Bzurą

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Chmury zebrały się nad Bzurą Piłka nożna sochaczew
+1

Środowy sparing z rezerwami łowickiego Pelikana może być ostatnim w historii KS Bzura. Samo spotkanie stało na bardzo słabym poziomie. Co prawda piłkarze biegali po boisku ale niewiele z tego wynikało. Rywale wykorzystali swoje szanse i wygrali 3:0.

Jednak na marginesie tego meczu nasuwa się kilka refleksji.

Na stadionie pojawiła się nowa elektroniczna tablica wyników, a mecz był kończony przy świetle jupiterów. Dla kogo te inwestycje zostały wykonane? Prawdopodobnie seniorska Bzura zostanie wycofana z rozgrywek. Kiedy do nich powróci? Na to pytanie chyba nikt w dniu dzisiejszym nie zna odpowiedzi.

Sparing był toczony pod bacznym okiem policji. Siedem samochodów z załogami stało za ogrodzeniem stadionu. Czy naprawdę sochaczewscy policjanci nie mają nic innego do pracy „na mieście”? I kto za tę zbędną ochronę zapłacił? Kogo chroniła policja? Czy naprawdę piłkarzy biegających po boisku?

Jak już wspomniałem, seniorska drużyna Bzury prawdopodobnie zostanie wycofana z rozgrywek. Oznacza to, że przez cały sezon nie będzie grała. O ile uda się zebrać ekipę, to w przyszłym sezonie będzie grała w A-klasie. Czy znajdą się chętni do tracenia zdrowia i czasu w tej klasie rozgrywkowej?

Cała ta sytuacja spowodowana jest działaniami Zarządu Klubu. Czarę goryczy przelała zmiana części nazwy. Przypomnę, Chodaków został zastąpiony Sochaczewem. Niestety czy się to podoba prezesowi Bzury czy nie, to on jako szef ponosi personalną odpowiedzialność za obecny stan klubu. Żadne tłumaczenia nie pomogą. Jednak w tym momencie nasuwa się kolejne pytanie. Kto wybierał władze KS Bzura?


Bzura Chodaków – Pelikan II Łowicz 0:3 (0:0)

skład: Łukasik – Żakowski, Tomczyk, Kowalski, Szewczyk, Bartosiewicz, Niemyjski, Kacprzak, Wojciechowski, Struzik, Piasek oraz Dmoch, Wierzbicki, Kunikowski, Żółtowski

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy