CHRZEST - film - wstęp wolny

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: CHRZEST - film - wstęp wolny Film, fotografia sochaczew
+5

17 października,w sobotę o godz.17.00 w Sochaczewskim Klubie Filmowym wyświetlimy intrygujący,polski dramat obyczajowy w reżyserii zmarłego niedawno Marcina Wrony pt.: CHRZEST z 2010 roku.

Michał (Wojtek Zieliński) i Janek (Tomasz Schuchardt) mają dość prowincji,uciekają do "wielkiego miasta". Tam w pogoni za szybkim i łatwym pieniądzem,dają się wciągnąć w niebezpieczny świat gangsterskich porachunków.Wkrótce jednak przekonują się,że nie jest to najlepszy sposób na życie. Michał próbując zerwać z przeszłością zakłada firmę.W tym samym czasie spotyka miłość swego życia i na świat przychodzi upragnione dziecko,którego ojcem chrzestnym ma zostać właśnie Janek. Szybko okazuje się, że to nie jedyna rola jaką ma odegrać Janek w życiu rodziny Michała.Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć...

CHRZEST to film obsypany nagrodami w kraju i zagranicą. Marcin Wrona miał warsztat,którego mógł pozazdrościć niejeden polski twórca. Dobry scenariusz z żywo brzmiącymi dialogami,sprawność reżyserską,świetne zdjęcia i doskonałe aktorstwo.

W CHRZCIE obok sensacyjnej intrygi odnajdziemy biblijną symbolikę a także pytania o lojalność względem bliskich oraz nieuchronność ludzkiego losu.

Bardzo dobre,mocne kino!
Film trwa 86 min. Wstęp wolny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy