Co zrobi Osiecki

/ 16 komentarzy

Poczta Polska żąda danych obywateli od samorządów . Ciekawe co zrobi włodarz sochaczewa - Osiecki , czy sprzeda się i dostarczy danych , czy weźmie wzór z innych burmistrzów czy prezydentów miast i odmówi dostarczenia danych a tym samym obroni Nas mieszkańców . Panie Osiecki , jeżeli Pan dostarczy dane mieszkańcow , to nie spocznę aby w przyszłości Pan za to nie odpowiedziałÂ karnie . I Pana Plan aby uciec do Francji , do swoich córek spali na panewce bo i tam Pana znajdą.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (16)

JKSJKS
+1
Radna Rady Miejskiej Jolanta Kulpa-Szczepaniak

Szanowni Państwo, mieszkańcy SochaczewaPrzed chwilą wysłałam do burmistrza Piotra Osieckiego na skrzynkę e-mail

sekretariat@sochaczew.pl swoje oświadczenie w sprawie przekazania moich danych osobowych Poczcie Polskiej S.A.Pan Burmistrz Piotr Osiecki

Nie wyrażam zgody na przekazanie przez burmistrza gminy miasto Sochaczew, Piotra Osieckiego, moich danych osobowych Poczcie Polskiej S.A. Nigdy nie upoważniłam Poczty Polskiej S.A. do przetwarzania moich danych osobowych.

Spisami wyborczymi dysponuje Państwowa Komisja Wyborcza, która jest organem uprawnionym do przeprowadzenia wyborów. Przekazanie moich danych osobowych Poczcie Polskiej byłoby złamaniem prawa.

Jolanta Kulpa-Szczepaniak

(2020-04-24 09:54)
adamklochadamkloch
+2
Potwierdzam że też wczoraj przesłałem burmistrzowi podobne oświadczenia że nie wyrażam zgody na przekazanie moich danych Poczcie Polskiej. (2020-04-24 11:30)
robbo2krobbo2k
+2
Gdzie mój komentarz? Pisowska redakcjo w kieszenii burmistrza opamietajcie sie (2020-04-24 12:10)
pazur2023pazur2023
-2
No i bardzo dobrze, nie chcecie głosować, wasza sprawa. Wreszcie wyszło, jakie tak naprawdę macie poparcie. Takie jak wasza kandydatka na prezydenta. Cztery procent. I wy straszycie, że nie weźmiecie udziału w wyborach? Nawet nie macie po co, bo w wyborach korespondencyjnych swoich lodów nie ukręcicie, tu jest wszystko udokumentowane żadna wasza ściema nie przejdzie, nie zrobicie z czerech procent czterdziestu.. A za groźby karalne pod adresem burmistrza powinien się wami zainteresować prokurator. (2020-04-24 22:04)
robbo2krobbo2k
+3
Pozyteczny idiota tak chyba komunisci nazywali swoich niewolników. i to widzenie swiata uproszczone jak dla otumanionych, syndrom oblezonej twierdzy MY i ONI.... o kreceniu lodów i faszowaniu to wy towarzysze z PIS dobrze wiecie powtarzacie 1946rok ta sama forma to samo fałszerstwo. jeszcze Bieruta sobie w urzedzie powiescie obok Jarosława (2020-04-24 23:22)
robroyrobroy
+3
@pazur2023-nazwałbym Ciebie idiotą ale wrodzona kultura mnie nie pozwala,,udostępnij swoje dane ,imię,nazwisko peesel nr dowodu komukolwiek,rozrzuć kartki z tymi wpisami po ulicy-ten sam efekt,nierejestrowana koperta?czemu nie-już czekają sępy i nie zdziwiłbym się że za kilka tygodni wiele osób,dostanie z Kajmanów albo nawet i z Łowicza potwierdzenie pobrania kredytu i terminarz jego spłat,sam qrwa chronisz swoje dane,dowód,prawo jazdy a tu polecasz wysłać nie wiadomo gdzie,komu i przez kogo -wszystkie kwity?

tak na marginesie-przeciętna glosowanie to moze 50+ %,żebyś się nie zdziwił jak zagłosują Ci .którzy do tej pory omijali lokale wyborcze (na dzień dzisiejszy nie ma kar za brak udziału w głosowaniu,na dzień dzisiejszy!) (2020-04-25 06:20)
wbienkowbienko
+3
Się wysłało.

A co, niech sobie nie myślą, że im wszystko wolno. W końcu łamią prawo na ogromną skalę. UODO powinien się nimi zająć – ale się nie zajmie, prokurator powinien się nimi zająć – ale się nie zajmie. W Moim Ukochanym Kraju w obecnym ustroju Pisbantustan Cartoon Republic OfBolanda wszystko to jest możliwe bo kacyk mówi - kacyk ma, kacyk jest prawodawca, kacyk jest wykonawca, kacyk jest prokurator, kacyk jest sędzia, a potulny szaman jeszcze to okropi i okadzi.

Chce się pytać jak Kazik: Coście sk…syny uczynili z tą krainą?

(2020-04-25 12:13)
szarmaszarma
0
Napięcie rośnie , także w Sochaczewie . Ci co udostępnią listy Poczcie Polskiej muszą liczyć się w przyszłości z odpowiedzialnością karną i to bezwzględu czy wtedy będą pełnić jakieś funkcje publiczne , czy nie. Najlepszą karą w/g mnie byłoby przepadek całkowity majątku oraz bardzo wysoka grzywna lub kara więzienia . Myślę , ze tak będzie. (2020-04-25 13:27)
robbo2krobbo2k
+1
W pierwszych dwóch tygodniach kwietnia w PUPie sochaczewskiej zarejestrowano 59 NOWYCH bezrobotnych Prawdopodobnie do konca roku liczba bezrobotnych przekroczy 10%. 59 rodzin straciło pracujach ojców lub matki. czesto to jest dramat.

Ale na organizację wyborow pieniadze beda..... (2020-04-25 16:27)
pazur2023pazur2023
-3
Naprawdę jesteście tacy tępi, czy histeryzujecie na pokaz? Wasz przekaz partyjny owszem, taki jest,, ale nikt, nawet Budka czy Brejza, nie ma prawa wymagać od was, żebyście publicznie robili z siebie kompletnych idiotów. Chodziliście na wybory? Pewnie tak, bo w powiecie sochaczewskim, gdzie od lat Platforma dostaje max 10 procent, wasze głosy są na wagę złota (moze nawet dosłownie!) Widzieliście listy wyborców? Wiedzieliście. że na tych listach są wasze dane, z peselem włącznie? Nie przeszkadzało wam to? Nie wyliście z bólu, kiedy dotarło do was, że każdy członek komisji wyborczej ma swobodny dostęp do waszych danych? Wiecie, że według tych kryteriów, jakie dziś usiłujecie narzucić, POPEŁNIALIŚCIE PRZESTĘPSTWO za każdym razem, kiedy składaliście swoje podpisy na listach wyborczych? (2020-04-26 14:30)
robroyrobroy
+1
szanowny @pazur2023,czym innym jest lista w lokalu wyborczym,takowa musi byc,a czym innym udostępnianie danych jakiej spółce akcyjnej,wybory prezydenckie to nie wybory do sejmu czy senatu,prezydent z innej opcji niż PiS może trochę zdyscyplinować -w ramach swoich uprawnień-wybrańców narodu kierowanymi przez szeregowego posła,oficjalnie mogę powiedzieć-nie zagłosuję na Andrzeja Dude,mogę chyba na Kosiniaka?. przemyśl to co piszesz (2020-04-26 15:33)
robroyrobroy
+1
@pazur2023,sorry,gadałem jak do chlopa a po zerknięciu na konto-kobieta ,kultura mnie nie opuściła ale byłbym bardziej grzeczny w opiniach(nie masz czasem zespołu napięcia przedmiesiączkowego?) pozdrawiam (2020-04-26 17:17)
robroyrobroy
+1
skierowano do Poczty Polskiej Tomasza Zdzikota,młody czlowiek,rocznik 1979,ale z bogatym partyjnym życiorysem,posekretarz stanu,potem sekretarz w MSWiA,sekretarz stanu w MON,wrzucony do Poczty jak komisarze wojskowi w czasie stanu wojennego,zwolnił już parę osób z kierownictwa,ale takie skoki to jak u Barei--o tutaj zdjęcie jak pracowałeś w kulturze,tu-w energetyce- (2020-04-26 17:43)
robroyrobroy
0
jestem nieostrożny w rozmowie z kobietą pazur2023 (2020-04-26 18:42)
robroyrobroy
0
internowani w koronawirusie,usmiechnijcie się (2020-04-26 19:00)
wbienkowbienko
+1
@robroy dałeś się sprowadzić do poziomu i automatycznie przegrałeś doświadczeniem ;)

Pewnie chciałeś dobrze :) Ale z PiSimi nie da się dyskutować - wiesz, w ich świecie białe jest czarne, a czarne jest białe.

(2020-04-26 20:16)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy