Zaloguj się do konta

Coraz więcej emocji, coraz więcej publiczności

Socho Portal Sport
2019-02-26
Siatkówka

Powoli dobiega do końca runda zasadnicza ALPS. Mecze stają się coraz bardziej zacięte i emocjonujące. W dwóch ostatnich kolejkach bardzo dobrze spisali się siatkarze sochaczewskiego Ogrodnika. Najpierw wygrali 3:2 z bardzo silnym Mostem Wyszogród, a w następnej kolejce pokonali w meczu derbowym Volleya 3:1. Tym samym zachowali szansę na awans do pierwszej czwórki. Muszą „tylko” wygrać trzy ostatnie mecze i liczyć na potknięcia Wolnych Elektronów oraz Mostu.


Wyniki

XIV kolejka

UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Sochaczew 3:0 (25-23, 25-16, 25-17)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski (najlepszy siatkarz meczu), Karol Rusak, Michał Góralski, Krzysztof Ostapski, Piotr Łuczak, Michał Grzeszkowski, Artur Sadlakowski

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Robert Gajda

Wolne Elektrony – Volley Team Płock 3:2 (25-15, 25-23, 22-25, 22-25, 15-5)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Damian Szachowicz, Kamil Ziółkowski, Damian Kacprzak, Mateusz Rosa, Mateusz Antoszewski (najlepszy siatkarz meczu)

Volley Team Płock: Patryk Jóźwiak, Patryk Szulecki, Paweł Jankowski, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Robert Myzia, Damian Mielczarek

ZSRCKU Sochaczew – SRS Most Wyszogród 3:2 (28-30, 25-21, 21-25, 25-21, 15-11)

ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Przemysław Woźniak, Kamil Dorodziński, Łukasz Smędowski, Wojciech Socha (najlepszy siatkarz meczu), Maksymilian Supera, Patryk Kowalski

SRS Most Wyszogród: Tomasz Rogoziński, Jerzy Jędrzejak, Łukasz Lewandowski, Piotr Błaszczyk, Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła

Teresin – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 v.o.

XV kolejka

Wolne Elektrony – Teresin 3:2 (25-22, 25-19, 17-25, 23-25, 15-11)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz (najlepszy siatkarz meczu), Daniel Markuszewski, Antoni Gołębiowski, Michał Adamczyk, Kamil Ziółkowski

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapigórski, Konrad Kierzkowski, Maciej Wójcik, Roland Zakrzewski, Dariusz Wawrzyńczak, Patryk Mostek

ZSR CKU Sochaczew – Volley Sochaczew 3:1 (25-22, 25-23, 20-25, 25-19)
ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Przemysław Woźniak, Sławomir Grzelak, Łukasz Smędowski (najlepszy siatkarz meczu), Kamil Dorodziński, Marcin Zwierz, Bernard Kacprzak, Piotr Mydlak, Wojciech Socha, Maksymilian Supera
Volley Sochaczew: Robert Gajda, Krzysztof Mamcarz, Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Dawid Grochowski, Krzysztof Rąg, Jakub Stasiak

Volley Team Płock - KS Piast Feliksów 3:1 (20-25, 25-20, 25-14, 25-13)
Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Bartłomiej Jankowski, Patryk Szulecki, Mateusz Chmielewski, Patryk Jóźwiak, Jarosław Sulkowski, Adam Hejcelman, Piotr Domański (najlepszy siatkarz meczu), Przemysław Kowalski
KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Grzegorz Podenas, Artur Rokicki, Adrian Kucharewicz

UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (25-19, 25-18, 25-19)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Karol Rusak, Piotr Łuczak, Paweł Zackiewicz (najlepszy siatkarz meczu), Przemysław Szmyd, Michał Grzeszkowski

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Łukasz Raczyński, Mateusz Raczyński, Dominik Chojnacki, Mateusz Koźniewski, Piotr Grabarski


Tabela po XV kolejce

1.UKS Siatkarz Stare Babice 13 34 37-10

2.Volley Team Płock 14 26 29-21

3.SRS Most Wyszogród 13 23 28-24

4.Wolne Elektrony 13 22 27-25

5.ZSRCKU Sochaczew 13 18 24-25

6.KS Piast Feliksów 13 18 25-27

7.Volley Sochaczew 14 15 22-32

8.Teresin 14 12 19-32

9.Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 13 12 16-31

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2019