Cross Country Kurdwanów 2015

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Cross Country Kurdwanów 2015 Motocross sochaczew

Sochaczewski Klub Motorowy "Szarak" i Parafia Przemienienia Pańskiego w Kurdwanowie zapraszają na zawody XII Cross Country Ziemi Sochaczewskiej w Kurdwanowie w dniu 30.08.2015, ostatnia niedziela wakacji!  Impreza jak co roku połączona będzie z dożynkami parafialnymi gdzie będzie można znaleźć coś dla ciała i dla ducha, ciasta, pierogi, tańce na dechach i niepowtarzalny napój właścicielki pól "kurdybanka". Całość zaczniemy polową mszą dożynkową o godz. 11.00, następnie o 12.15 oficjalne otwarcie zawodów i 12.30 start do pierwszego z czterech wyścigów. W tym roku atrakcją będzie bieg klasy Motocykli Zabytkowych, motocykli które mają nawet po kilkadziesiąt lat, pod egidą AIOŁA GM. W tym roku również zapraszamy do zabawy wszystkich amatorów, nowe przepisy PZM pozwalają na start wszystkich którzy ukończyli 18 lat.

Informacja dla zawodników:

Badania lekarskie można będzie zrobić na miejscu.

Harmonogram, regulamin, pozwolenia na stronie: www.szarak.esochaczew.pl w zakładce" Zgłoszenia do zawodów + regulaminy"

SKM "Szarak"

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (3)

  tadeusztadeusz
  0
  Wszystko fajnie ale Cross uwielbiam w Sochaczewie... czy parafia Sochaczew nie wspiera naszych szaleńców na motorach że do Kurdwanowa Szarak się wypuścił? Panowie najfajniejszy tor w Polsce w Sochaczewie a wy na klepisko wjeżdżacie? Co jest z wami ? (2015-08-19 23:13)
  szarakszarak
  0
  To jest tradycja tam 12 lat temu nieżyjący już Władek Dudziński (założyciel "Szaraka") i Ks. Maciej Mroczkowski (wtedy proboszcz parafii Kurdwanów) podjęli decyzję, że na polach Pana Dudzińskiego w Kurdwanowie zorganizowany zostanie Cross Country z którego zarobione fundusze przekazane zostaną na odbudowę XVI wiecznego, drewnianego kościoła w Kurdwanowie. Z czasem do crossu organizowanego przez SKM "Szarak" dołączyły dożynki parafialne i teraz to już dość duża impreza charytatywna, a motocross nad Bzurą zawsze był i będzie. (2015-08-20 13:53)
  NastroNastro
  0
  Artur, widzisz co piszesz? A ja widzę, że motocrossu nad Bzurą w Sochaczewie już nie ma. Kiedy były ostatnio zawody??? 11.11.2014 r. !!!!!!!!!!!! Ile zawodów było dawniej, sam wiesz. Więc gdzie ten sport jest w Sochaczewie? Ten kurz co sie czasem unosi podczas treningów garstki osób, niebawem opadnie na wieki wieków amen. Dobrze, że rzeka Bzura ma 166 km, może gdzieś indziej ten sport będzie. Na Mistrzewicach już jest. Serio. (2015-08-21 07:59)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy