Czarna kronika 13 – 19 czerwca 2016


13 czerwca 

Mieszkanka Sochaczewa kierująca pojazdem marki Volkswagen Golf, podczas wykonywania manewru cofania najechała na 82-letniego mężczyznę prowadzącego rower. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej.

W Justynowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Opel Astra zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat Panda. 37-letni obywatel Ukrainy, który kierował astrą w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badania na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

 

14 czerwca

Na Traugutta doszło do kolizji motoroweru marki Aprilia z pojazdem marki Audi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Daewoo Lanos z powodu pękniętej szyby czołowej. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Chopina.

 

15 czerwca

Mimo wielokrotnych apeli Policji i spotkań z seniorami, ofiarą oszustów padła 84-letnia mieszkanka gminy Brochów. Przestępcy podający się za pracowników urzędu gminy wyłudzili od niej pieniądze, a następnie oddalili się w nieznanym kierunku.

Kierujący pojazdem marki Mitsubishi Carisma  zablokował wjazd na posesję i utrudniał ruch pieszych na chodniku. Podjęto decyzję o odholowaniu pojazdu. W trakcie czynności zgłosił się właściciel pojazdu, którego ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ulicy Żeromskiego.

 

16 czerwca

Kierująca pojazdem marki Volkswagen Crafter najechała na kierującego motocyklem marki  Honda CBR, 23-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do sochaczewskiego szpitala. Zatrzymano dowody rejestracyjne od pojazdów z powodu powstałych uszkodzeń. Do zdarzenia drogowego doszło w Paprotni.

W Rybnie zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi A6. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny od auta z powodu braku aktualnych badań  technicznych.

 

17 czerwca

Policjanci dostali zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 92, na jadący pojazd marki Volkswagen Polo przewróciło się drzewo. Do szpitala została zabrana 38-letnia pasażerka. Do zdarzenia doszło podczas gwałtownej burzy, która przeszła nad Sochaczewem.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie oraz czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Bielicach.

 

18 czerwca

Policjanci otrzymali informację o leżącym na ulicy Żeromskiego mężczyźnie. Okazało się, że znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Kierujący pojazdem Opel Astra podczas cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Ford Focus. Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica.

 

19 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Audi A4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Bielicach.

54-letni mieszkaniec gminy Iłów kierujący pojazdem marki Daewoo Tico uderzył w ogrodzenie posesji w miejscowości Olunin. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy – miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Iłowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy