Czarna kronika 16 - 21 marca 2015

16 marca

Na al. 600-lecia  o godzinie 11.00 nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę zgłaszającej dokonał kradzieży  niezabezpieczonego roweru marki Arkus-Romet typu damka .

 

W miejscowości Ruszki na rondzie o godzinie 12:30 kierujący zestawem pojazdów Iveco  wraz z cysterną, Avtandil K. 43-letni obywatel Gruzji  w wyniku niezachowania należytej ostrożności w trakcie jazdy doprowadził do przewrócenia się zestawu pojazdów. W wyniku zdarzenia doszło do rozszczelnienia się cysterny i wycieku  paliwa ON w ilości nieokreślonej. Sprawcę zatrzymano do wyjaśnienia.

 

O godzinie 13:30 na ulicy Płockiej kierujący samochodem Renault  Mirosław P. 65-letni mieszkaniec Sochaczew nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył pojazdu poprzedzającego Skoda Fabia  kierowanego przez Pawła Z, lat. 44, mieszkańca Sochaczew. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 

W miejscowości Śladów nieznany sprawca z terenu szkółki leśnej dokonał kradzieży 140 szt. drzewek świerku srebrnego.

 

17 marca

 

Kierujący pojazdem marki Daewoo Matiz  Bernard Ś. Mieszkaniec Sochaczewa na ulicy Łuszczewskich nie udzielił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z Fiatem Panda kierowanym przez Ewę B. mieszkankę Iłowa. Sprawce ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

 

W miejscowości Brzozów Stary o godzinie 18:30 kierujący pojazdem Ford Focus Zbigniew T. lat 52 zamieszkały w gminie Słubice w wyniku oślepienia przez inny pojazd poruszający się z przeciwka doprowadził do najechania na tył kierującego rowerem Sławomira K. lat 53 mieszkańca gminy Iłów  poruszającego w tym samym kierunku co kierujący pojazdem Ford. Kierujący rowerem poniósł śmierć na miejscu. Rowerzysta jak również rower nie posiadał wymaganych elementów odblaskowych, w miejscu zdarzenia nie ma oświetlenia ulicznego.

 

18 marca

 

Na ulicy Sienkiewicz Bogusława G. kierujący pojazdem marki  VW Polo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z samochodem Lancia kierowanym przez Małgorzatę D. Od obu pojazdów zatrzymano dowody rejestracyjne. Sprawczynię zdarzenia ukarano mandatem karnym w wysokości 400 zł.

 

W miejscowości Ruszki Daniel W. kierujący pojazdem VW Passat nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadził do kolizji z samochodem Seat Toledo kierowanym przez Macieja W. Sprawca ukarany został mandatem karnym w wysokości 250 zł.

 

O godzinie 21:40 na ulicy Wyszogrodzkiej policjanci zatrzymali Katarzynę M., 30-letnią mieszkankę Plecewic, która kierowała po drodze publicznej pojazdem marki Seat Ibiza, mając prawie promil alkoholu w organizmie.

 

O godzinie 22:35 w miejscowości Kożuszki Parcela kierujący pojazdem marki Audi A 4 Kamil B. mieszkaniec Skowron, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z Seatem Ibiza kierowanym przez Sławomira K. mieszkańca Wyszogrodu. Sprawce ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

 

19 marca

 

O godzinie 12:50 na ulicy 15 Sierpnia Tadeusz R. 62 letni mieszkaniec Sochaczewa kierując rowerem mając ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie doprowadził do zderzenia z pojazdem Fiat CC kierowanym przez Jana W.

 

20 marca

 

Na ulicy 15. Sierpnia kierujący pojazdem Rover  Daniel M. 19 letni mieszkaniec Plecewic w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu doprowadził  do zderzenia się z pojazdem Lancia kierowanego przez Martynę W. 26 letnia mieszkankę Sochaczewa. Sprawce ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

 

W miejscowości Witkowice nieznany sprawca włamał się budynku mieszkalnego skąd dokonał kradzieży bagnetu włoskiego, kina domowego Sony, głośników komputerowych Creative, czterech wędek Konger, wiertarko-wkrętarki Luxtool, kosiarki spalinowej Nec, myjki Karcher, kosiarki spalinowej Husqvarna, młota udarowego Makita, pilarki stołowej Bosch.

 

21 marca

 

O godzinie 2:25 w miejscowości Topołowa na trasie K-92 w wyniku nagłego wtargnięcia łosia  na pas jezdni doszło do najechania na zwierzę przez Marcina G. 38 letniego mieszkańca Teresina, który kierował pojazdem marki Opel Vectra. Kierujący z obrażeniami głowy w stanie ciężkim został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

 

O godzinie 8:30 na ulicy Warszawskiej policjanci zatrzymali Mieczysław M. 59-letniego mieszkańca Kuznocina, który kierował pojazdem marki BMW LS66, mając trzy dziesiąte promila alkoholu w organizmie.

 

W miejscowości Piaski Duchowne nieznany sprawca włamał się do wolno stojącego garażu, skąd dokonał kradzieży skrzynki narzędziowej na szkodę Andrzeja B. 76-letniego mieszkańca Warszawy.

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy