Czarna kronika 16 - 20 stycznia 2017

16 stycznia

Nieznany sprawca ukradł rower górski, który był własnością mieszkanki Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na Al. 600 - lecia.

Ochrona sklepu przy Al. 600 - lecia ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym.

 

17 stycznia

W Paprotni doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierujący pojazdem marki Iveco Daily nie zachował ostrożności i uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd marki Scania. Sprawca kolizji został przewieziony do szpitala. Za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem bez uprawnień nałożono na niego mandaty karne. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na al. 600 - lecia doszło do kolizji autobusu i pojazdu osobowego. Kierujący Autosanem uderzył z pojazd marki Renault Talia. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 

18 stycznia

W Paprotni doszło do kradzieży z włamaniem. Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd ukradł biżuterię.

80 - letnia kierująca pojazdem marki Opel nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Audi. W wyniku zderzenia, obydwa pojazdu uderzyły następnie w pojazd marki Peugeot. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 80 - letniej mieszkance Sochaczewa. Do kolizji doszło na Warszawskiej.

 

19 stycznia

W sklepie przy ul. Hubala ujęto sprawcę kradzieży. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym.

Mieszkaniec Sochaczewa na jednym z portali aukcyjnych kupił zegarek, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.

 

20 stycznia

Kierujący pojazdem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Kierująca pojazdem marki Citroen nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w słup energetyczny a następnie w ogrodzenie posesji. Do kolizji doszło w Kaźmierowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy