Czarna kronika 23 - 28 lutego

23 lutego

Nieznany sprawca dokonał kradzieży torebki damskiej, która znajdowała się w niezamkniętym pojeździe marki audi, zaparkowanym na terenie działki w miejscowości Altanka. Przepadkowi uległy dokumenty, telefon komórkowy, a także pieniądze. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie.

 

24 lutego

W Paprotni nieznany sprawca uszkodził fotoradar będący w dyspozycji Głównego Inspektoratu Drogowego. Sprawca posłużył się pianką montażową. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Młodzieszynie.

 

25 lutego

45-letni mieszkaniec Żelazowej Woli zgłosił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży skutera. Sochaczewscy mundurowi niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie sprawcy i już następnego dnia udało się zatrzymać 19 letniego mężczyznę, który dopuścił się w/w kradzieży. Sprawcę osadzono w areszcie. Odpowie przed sądem.

 

26 lutego

Kierujący pojazdem marki Volvo na jednej ze stacji paliw w miejscowości Wojtówka uszkodził wiatę myjni i odjechał z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

W Tułowicach Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi PP Młodzieszyn.

 

27 lutego

5- letni mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, iż nieznany sprawca włamał się do domku jednorodzinnego skąd dokonał kradzieży dwóch laptopów, nawigacji samochodowej, konsoli do gier X- Box, biżuterii złotej i srebrnej, karta pojazdu Opel Astra wraz z kluczykami.

 45 letnia mieszkanka Brochowa zawiadomiła, że nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, po czym dokonał kradzieży telewizora wraz z pilotem.

  

28 lutego

O godzinie 17: 30 na posesji przy ulicy Piaszczystej doszło do pożaru garażu. Prawdopodobną przyczyną pożaru była niesprawna instalacja elektryczna. W wewnątrz nie było pojazdu, zniszczeniu uległy drobne przedmioty.

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy