Czarna kronika 30 maja - 5 czerwca 2016

30 maja

21-letni kierujący pojazdem BMW nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zderzył się z hondą, która następnie uderzyła w mazdę. Do stłuczki doszło na parkingu przy ul. Sienkiewicza. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Nieznany sprawca ukradł motorower z terenu nieogrodzonej posesji na terenie gminy Rybno.

 

31 maja

Policjanci otrzymali informację o zderzeniu motorowerzystki z ciągnikiem siodłowym.  Wstępnie ustalono, że do zderzenia pojazdów doszło w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu przez pojazd ciężarowy. Motorowerzystkę przewieziono do szpitala. Do zdarzenia doszło w Topołowej.

 

Nieznani sprawcy ukradli trzy pary krótkich spodni . Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na ulicy Warszawskiej.

 

1 czerwca

W Bieniewie doszło do zdarzenia drogowego  z udziałem pijanego motorowerzysty. Wstępnie ustalono, że  kierujący rometem uderzył w pojazd marki Volvo.  W wyniku tego zdarzenia, motorowerzysta doznał urazu nogi i trafił do szpitala. Badanie zawartości alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący jednośladem miał ponad 2 promile.

 

Policjanci otrzymali informację, że nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki BMW skąd skradł radio z nawigacją. Do włamania doszło na ul. Mickiewicza.

 

2 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Iveco z uwagi na zły stan techniczny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

 

Mieszkaniec Sochaczewa kupił za pośrednictwem portalu internetowego  obuwie dziecięce i mimo wpłaty pieniędzy, zamówionego towaru nie otrzymał.

 

3 czerwca

 

Nieznany sprawca ukradł 800 litrów paliwa z pojazdu marki Daf zaparkowanego w Janowie.

 

Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia portfela pozostawionego na ladzie sklepowej. Do zdarzenia doszło w sklepie przy Al. 600-lecia.

 

4 czerwca

 

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Do kontroli drogowej doszło na Piaszczystej.

 

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Honda Civic z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Bielicach.

 

5 czerwca

 

Nieznany sprawca ukradł skuter, który był zaparkowany na parkingu osiedlowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Żeromskiego.

 

 

 

31 maja policjanci otrzymali informację o znalezieniu szczątków ludzkich. Policjanci wykonali na miejscu niezbędne czynności, kości zabezpieczono. Sporządzoną dokumentację przesłano do prokuratury rejonowej w wnioskiem o wszczęcie śledztwa.

 

31 maja trzej mieszkańcy Sochaczewa włamali się na teren ogrodzonej posesji w Erminowie. Łupem złodziei padły metalowe elementy, które miały być przez nich sprzedane. Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali całą trójkę na gorącym uczynku. Mężczyznom przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy