Czarna kronika 7 - 9 czerwca 2019

07 czerwca

 

24-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Citroen Saxo pomimo braku uprawnień. W związku z tym, pojazd którym jechał, został odholowany na parking.

 

Kierująca pojazdem marki Fiat Cinquecento podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z innym pojazdem. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Zatrzymano dowody rejestracyjne z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło na ulicy Płockiej.

 

08 czerwca

 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen Passat. Okazało się, że kierujący nim mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd. Do zatrzymania doszło na ulicy Traugutta.

 

Policjanci zostali poinformowani, że mieszkanka powiatu sochaczewskiego kupiła w sklepie internetowym pościel i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

 

09 czerwca

 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

 

W nocy z 9/10 czerwca w Matyldowie doszło na zapalenia pojazdu ciężarowego marki Volvo oraz naczepy z ładunkiem. Policjanci wykonali niezbędne czynności. Policjanci będą ustalać przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy