Magiczne sztuczki i zajęcia gordonowskie - Artystyczne Kramnice

Zdjęcia i foto: Magiczne sztuczki i zajęcia gordonowskie - Artystyczne Kramnice Imprezy cykliczne sochaczew

Na powrót projektu ,,Strefa Dziecięcej Kreatywności - Artystyczne Kramnice" czekało wiele sochaczewskich rodzin. Znowu będzie dużo teatru, tańca, plastyki i zajęć umuzykalniających dla najmłodszych. Spotkania będą się odbywać w każdą niedzielę aż do grudnia. 

W niedzielę, 20 października Kramnice Miejskie ponownie zapełniły się radosnym chichotem najmłodszych mieszkańców miasta. To wszystko za sprawą prowadzonych przez Magdalenę Jaworską zajęć gordonowskich oraz niezwykłego spotkania z iluzjonistą Jędrzejem Bukowskim. Czarodziejskie sztuczki niejednokrotnie wywoływały wśród widowni okrzyki zdziwienia. Dzieci przyglądały się z zafascynowaniem co i rusz to lepszym sztuczkom, chętnie zgłaszając się do udziału w pokazach.

Kolejne spotkanie odbędzie się już 27 października. Tym razem będzie to ,,Roztańczona niedziela". W programie pojawią się gry i zabawy przy muzyce na żywo. Przypominamy, że Pomysłodawcą projektu jest naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Joanna Niewiadomska Kocik.

(źródło, zdj. UM Sochaczew)


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy