Czemu warto dzieci uczyć robotyki? Programowanie to język przyszłości!

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Czemu warto dzieci uczyć robotyki? Programowanie to język przyszłości! Edukacja sochaczew

Nowy rok szkolny to dla każdego rodzica wyzwanie dotyczące tego, jakie umiejętności powinniśmy rozwijać wśród naszych dzieci i z jakiej oferty zajęć pozalekcyjnych skorzystać. Dlatego też tak chętnie szukamy i wybieramy zajęcia pozalekcyjne z angielskiego, sportowe, artystyczne, ale w ostatnich latach wielką popularnością cieszą się także kursy z robotyki i programowania dla dzieci.

Zapisując dzieci na kursy robotyki dajemy dzieciom bezpieczną przyszłość, gdyż umiejętności z programowania i logicznego myślenia będzie mogło wykorzystać w swojej przyszłej karierze naukowej i zawodowej. Dzieci każdego dnia korzystają z komputerów i tabletów w celach rozrywki lub edukacji, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie ich zamiłowania do nauki właśnie ucząc ich umiejętności programowania i robotyki.

Takie kursy z robotyki i programowania w swojej ofercie ma firma TwojRobot.pl, która już od 12 lat uczy dzieci robotyki i programowania dzieci i młodzieży w całej Polsce. W roku 2019/2020 zajęcia z robotyki będą odbywały się również w Sochaczewie.

Już 21 września w godzinach 9:00-18:00 zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe promujące kursy roczne z robotyki i programowania, gdzie każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w tworzeniu robotów. Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy pod numerem 600 380 780 lub adresem centrala@twojrobot.pl

Od października natomiast startują kursy roczne z robotyki i programowania TwojRobot.pl Kursy przewidziane są dla dzieci od 5 do 12 roku życia. W ofercie można znaleźć kursy LEGO Boost, LEGO Ev3, i wiele innych. Pełna oferta dostępna jest na stronie https://twojrobot.pl/miasto/sochaczew/kursy-robotyki/.

Natomiast dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych kursantów czeka możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskich Zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, które organizowane są w czerwcu.


https://citymed.pl/
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

first-onefirst-one
0
Niestety, za moich czasów w Sochaczewie, w podstawówce Jagiełły uczono rysowania domków w paincie na informatyce, a z gimnazjum numer 2 nawet nie pamiętam zajęć. Dopiero w ogólniaku w Chodakowie było coś konkretnego, ale to już za późno. Gdybym mógł cofnąć czas na pewno bym zainwestował więcej w informatykę. Natomiast religia zawsze była, od podstawówki po liceum w wymiarze 2 godzin, więcej niż informatyka, która była tylko raz w tygodniu. 

Ale w końcu Sochaczew miastem rozmodlonej młodzieży. : ) )  (2019-09-12 23:07)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy