Czołg, Obcy kontra Predator i Terminator... czyli codzienność na złomowisku(?!)

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Czołg, Obcy kontra Predator i Terminator... czyli codzienność na złomowisku(?!) Sztuki plastyczne sochaczew
+2

Od jakiegoś czasu wertuję mapy Google, analizuję przewodniki online, czytam różne fora, żeby zlokalizować i odwiedzać ciekawe miejsca w naszej okolicy. Wydawało by się, że jest to dosyć ograniczony zbiór, ale jak to się mówi "najciemniej pod latarnią" i czasami to co jest pod nosem najtrudniej znaleźć.


Jest sobie takie przedsiębiorstwo, które od jakiegoś czasu pojawiało się to tu, to tam, w gazetach, telewizjach i innych fejsbukach. Może nie było by w tym miejscu nic dziwnego, gdyby nie to, że jego pracownicy co jakiś czas... jeżdżą czołgiem i wozami opancerzonymi, w garażu trzymają Predatora i wkurzonego Hulka, a oprócz tego... handlują złomem! I gdzie to jest? Dokładnie 41 km od rynku w Sochaczewie! Zdziwieni? No my też, bardzo zdziwieni. 


Skup złomu przy Czołgu, bo o nim mowa, to miejsce wyjątkowe nie tylko ze względu na sam czołg T55, ale z powodu znajdującej się na jego terenie galerii figur stalowych. Tutaj złom dostaje drugie szlachetne życie, bo zamiast wrócić do łożyska matki-huty, zmienia się w figury ze stali. Pomysłodawcą i głównym zarządzającym przedsięwzięciem jest Mariusz Olejniczak. 


Poniżej kilka zdjęć z naszej wyprawy... ale zobaczyć to na własne oczy to obowiązek! 


Dojazd: link do map google

Czynne: 

Poniedziałek i piątekL 08:00-17:00

Sobota: 08:00-14:00


I jeszcze materiał filmowy:


Więcej zdjęć na stronie annasychowicz.pl


Fanpage skupu złomu przy czołgu: https://www.facebook.com/SkupZlomuPrzyCzolguPruszkow/?fref=ts

Fanpage galerii figur stalowych: https://www.facebook.com/GALLERY-OF-STEEL-FIGUREcom-668776286562283/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy