Czujniki jakości powietrza już w Sochaczewie

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Czujniki jakości powietrza już w Sochaczewie Wiadomości z UM sochaczew

Czujniki stanu powietrza w Sochaczewie już zamontowane


W Sochaczewie już możemy znaleźć czujniki określające jakość powietrza w Sochaczewie. Każdy, kto chciałby wiedzieć czym aktualnie oddycha może skorzystać ze strony miejskiego portalu sochaczew.pl, na której to znajduje się zakładka „Sprawdź jakość powietrza w Sochaczewie”.

Cztery czujniki podają informację przez 24 godziny przez cały rok. Możemy odczytać dokładne dane z ulicy Staszica (Szkoła Podstawowa nr 4), 15 Sierpnia (Szkoła Podstawowa Nr 2), Zamkowa (Środowiskowy Dom Samopomocy), Chopina (Szkoła Podstawowa Nr 7).  Zakładka poda nam szczegółowe dane dotyczące jakości powietrza, zanieczyszczeń w nim występujących, aktualnej temeratury, panującej wilgotności powietrza czy ciśnienia. Dane dobrze jest sprawdzać we wczesnych godzinach, tak aby dostosować ilość porannej kawy do panujących warunków.


Źródło UM Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

robroyrobroy
0
można życie ułatwić podając bezposredni link,UM się obrazi? czy e-Sochaczew obraził się na konkurencję?https://map.airly.eu/pl/#latitude=52.27047&longitude=20.48264 (2018-05-18 17:47)
robbo2krobbo2k
0
Czyli jednak "można" a niby nie certyfikowane.... no to czekamy do zimy bedzie sie działo. (2018-05-21 10:28)
robroyrobroy
0
@robbo2k bedzie albo nie będzie,co roku sie dzieje od dziesięcioleci ale teraz z zanieczyszczeniem nakręcili spiralę,moze i dobrze,coby tylko nie chodziło o kasę-za olej,gaz,nowe ""Ekologiczne " piece ,przez dziesieciolecia nie było opakowań plastikowych,,było szkło,nie było setek ton worków i torebek foliowych,były torebki papierowe i siatki , i ryby zawijane w papier pakowy,- wszystko odnawialne (butelki ) i biodegradowalne--śmieci wrzucane luzem do kosza szybciej zostawały wchlonięte przez naturę,bez plastików i folii,"chcieliśta? to macie,skumbrie w tomacie" (2018-05-21 16:48)
kacperskyykacperskyy
0
tak dziala promocja miasta.... o czujnikach zdazyli poinformowac juz inni.. albo lepiej sami nie wiedzieli ze miasto cos takiego zrobilo, wyczytali na esocho i nasmarowali artykul :) (2018-05-22 15:09)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy