Czy dzieci powinny odrabiać zaległości spowodowane strajkiem?- sonda

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Czy dzieci powinny odrabiać zaległości spowodowane strajkiem?- sonda Edukacja sochaczew

Rodzicom w dalszym ciągu spędza sen z powiek trwający obecnie strajk nauczycieli.  Przede wszystkim największą obawą napawa myśl o nadrabianiu przez dzieci całego materiału z okresu trwania strajku.

Przedłużająca się sytuacja niesie za sobą coraz większą liczbę godzin straconych zajęć lekcyjnych. 

Szkoły podstawowe nr 1, nr 3 i nr 4 w Sochaczewie w dniu dzisiejszym kończą rekolekcje, a końca strajku nie widać. Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądać nadrabianie materiału. Zajęcia w weekendy? Mnóstwo prac domowych? 

Zachęcamy do wzięcia udziału w sondzie i odpowiedź na pytanie:

Czy dzieci powinny odrabiać zaległości spowodowane strajkiem?

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

wkurzonywkurzony
-1
Co za głupie pytanie? Myślicie, że pewne rozdziały z książek mogą sobie odpuścić bo był strajk? To tak jakby stwierdzić, że jak dziecko było chore i nie było w szkole, to tego co było w tym czasie nie musi się uczyć. Genialne. Nieprawdaż? (2019-04-10 12:54)
pierwsza_krewpierwsza_krew
+1
Czy powinniśmy płacić mniej za prąd po strajku górników? (2019-04-10 12:57)
ValjeanValjean
0
Faktycznie głupie pytanie oraz kolejna bezsensowna sonda, w której jenda osoba może głosować ile razy się chce. Redakcjo nauczycie się przygotować sondę, która będzie miarodajna? (2019-04-10 13:41)
first-onefirst-one
+1
Kogo obchodzą jakieś godziny lekcyjne? Dziecko ma mieć wiedzę, a nie siedzieć w szkole. Doskonale pamiętam ze swoich czasów, jak to przpeychano tumanów, bo mieli ładną frekwencję, podczas kiedy mnie obniżano z 5 oceny na 4, bo za dużo opuszczałem zajęć. No ciekawe dlaczego. Jak nauczyciel nie ma nic ciekawego do powiedzenia, uczeń zna temat, to ma siedzieć i się nudzić? Komunizm. (2019-04-10 20:21)
robroyrobroy
-1
zaległości mozna nadrabiać,czasem się to udaje. (2019-04-11 17:51)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy