Czy Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczy nagrody dla laureatów 2016

Zdjęcia i foto: Czy Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczy nagrody dla laureatów 2016 Sztuki plastyczne sochaczew

Alfabetyczna  lista laureatów 2016r.

V Sochaczewskiego – Ogólnopolskiego

Konkursu Plastycznego im. Władysława Ślewińskiego

 pod hasłem. „Kocham Polskę…My- Polacy „

A

B

Monika Boruta -Sałacińska, Sochaczew

Zbigniew Błaszczyk, Włocławek

Konrad Badowski lat 3 z siostrzyczka lat 2 tatą i mamą, cała rodzinka, kategoria: prace rodzinne, Bydgoszcz

Kamil Biernacki, Warsztaty Terapii Zajęciowej

C

Laura Cichocka, lat 11, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiskitkach

Alicja Chocyk lat 8, ZSP Nr 6 Żyrardów

Ewa Chmielewska, Sochaczew

D

Barbara Derda, Sochaczew

Dominik Detka, lat 12, Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie

Olga Dłutek, lat 14 Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie

E

F

G


Alicja Głąb, lat 10 Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu


Klaudiusz Grabisna, Sochaczew, Warsztaty Terapii Zajęciowej


 Wojtek Grochowski, lat 3,5 z mamą, Celestynów kategoria prace rodzin


H


I


J


Magdalena Jacak, SP Nr 7 Lublin


K


Magdalena Kosiarek, lat7, Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie


Bartosz Kowalewski, kl. II Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie


Maja Kolonko, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultura Nr 1 w Tychach


Zosia Kurnik, lat6 Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu


Julia Krysztowiak SP w Młodzieszynie


 Julia Kamińska kl. III Gimnazjum w Iłowie


Jan Kufera, lat 13 ZS w Baranowie

Agata Kwiatkowska, kl. II Liceum Plastyczne im. W. Gersona w Warszawie kat. szkoły średnie


Natalia Kamińska, lat 18, LO im. F. Chopina Sochaczew

Wiktoria Kuszaj, Sochaczew, Warsztaty Terapii Zajęciowej


L


Ł


Mikołaj Łukawski, Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie


M


Karolina Mertens, lat 9 Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu


Łukasz Mrożek, lat 18, Liceum Plastyczna A. Kenara Zakopane


Zuzanna Musioł, PCK Powozownia w Radziejowicach


N


Gabriela Nowak lat. 16 ZSP im. T. Kantora Dąbrowa Górnicza


O



P


Julia Pająk, lat 8, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu


Emilia Pakuła lat 10,Szkoła Podstawowa Nr4 im. Janusza Korczaka

Joanna Paluch, lat 13 Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum w Żyrardowie

Ignacy Pałka, Radom

Waleria Pylypenko Szkoła Podstawowa nr 14 im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku

Elżbieta Pyra, Włocławek

R 

S

Marzena Salwowska, Toruń

Julia Słacińska, SCK  instruktor :  Monika Boruta –Sałacińska Sochaczew

Beata Samborska, Sochaczew

Ola Sanecka, kl. II Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie

Marzanna Sobieraj, Sochaczew

Karol Szaniewski, lat 9, Pszczyna

Katarzyna Stolarska, „Powozownia” w Radziejowicach

Katarzyna Suchoń, Żywiec

Kamila Szymonowicz, lat 16, ZSP im. T. Kantora Dąbrowa Górnicza

Ś

Alicja Ścigocka kl.IV Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie

T

AleksandraTumkiewicz, lat 16, ZSP im. T. Kantora Dąbrowa Górnicza

U


V

Lisa van Ommeren, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku

W

Katarzyna Wójtowicz, ZS w Nowej Suchej l.15 nauczyciel : Małgorzta Szostak

Z


Wiktoria Zabłocka, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultura Nr 1 w Tychach


Natalia Zięba, l. 4, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia ss. Serafitek w Nowym Targu

Ż


Urszula Żochowska, Szkoła Podstawowa im. św. M Kolbego w Teresinie nauczyciel: Agnieszka Fortuna


 Oliwia Żołnacz, ucz. kl. IV Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Chełmie


  

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy