Czy to naprawdę już koniec? - koncert zespołu Abstrakt dla szkół

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Czy to naprawdę już koniec? - koncert zespołu Abstrakt dla szkół Sztuki sceniczne sochaczew

W poniedziałek, 10 czerwca o godz. 8.30 oraz o godz. 11.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 odbędzie się Koncert Galowy Zespołu Tanecznego Abstrakt pt. „Czy to naprawdę już koniec?”.

Układy taneczne powstałe na przestrzeni 2019 roku, zostaną zaprezentowane tego dnia uczniom aż dwukrotnie. Przygotowana choreografia przez Zespół Taneczny Abstrakt, to połączenie różnorodnych stylów,  takich jak: modern, disco freestyle, disco dance, funky oraz jazz.

Zespół Taneczny „ABSTRAKT” powstał w 1991 r. w Sochaczewie. Założycielem była p. Celina Osiecka. Na początku swojej działalności nosił nazwę „Astry”. Od wielu lat zespół jest członkiem dwóch dużych federacji tanecznych. „ABSTRAKT ” jest grupą taneczną, w której na co dzień trenuje ok. 150 tancerzy w wieku od 4 do 21 lat pod okiem dwóch instruktorek p. Moniki Osieckiej-Jaworskiej i Agaty Koźbiał. Zespół prowadzi edukację taneczną obejmującą różne techniki i style disco dance, disco Freestyle, hip hop, jazz, modern, contemporary dance oraz taniec klasyczny.

Cena biletu wstępu na koncert to 10 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 pod nr tel. (46) 863-25-72.


M.
 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy